Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális férfit találni a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális férfit találni a mai világban?

Figyelt kérdés
"Normálisnak" azt a férfit hívom aki tiszteletben tudja azt tartani,hogy nem szeretek ismerkedésnél egyből a szexre térni.Nem szeretem,hogyha a szexuális életemről kérdezz illetve minden áron csak azt akarja megtenni velem.Nem vagyok könnyűvérű nő mégis az ilyenek találnak csak meg akiknek csak arra kellenék már nagyon unom,hogy egy normális srác sincsen kb a mai világban. Tudom most azzal fogtok jönni,hogy de van csak a normálisokat szarjuk le azért akiknek csak egy menetek lennék na nálam ez nem így van én azt az embert szeretném megtalálni aki tiszteletben tudja tartani azt,hogy a magánéletemről nem beszélek,illetve azt,hogy nem egyből adom oda magamat.Ilyen pasikat elnyelte a föld?

2019. máj. 11. 21:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%
Sok ilyen pasi van, de ismerkedésnél általában a szex úgyis előkerül előbb-utóbb.. abban, hogy beszélgetsz róla, még nincs benne semmi rossz, ha normális intelligenciával rendelkezik mind a két fél.
2019. máj. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
68%

De vannak.

Keresd akkor egyetemen. Ha tetszik neked valaki, attól nem biztos hogy az illetőnek is bejössz. Szóval, lehet keresgélni...

2019. máj. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Persze azt megértem,hogy előkerül előbb vagy utóbb a szex ismerkedésnél de ne,hogy már az legyen az első,hogy figyeljél már te szűz vagy még? Vagy éppen az,hogy nagyon megdugnálak.
2019. máj. 11. 21:32
 4/25 anonim ***** válasza:
69%
Rengeteg ilyen pasi létezik, csak valamilyen oknál fogva te pont az ilyeneket fogtad ki. Lehet rossz tárkeresőkön vagy fent. :) Pl engem nem érdekel egyáltalán a másik magánélete mert addig nem tartozik a másikra még jobban meg nem ismerik egymást és későbbiekben nem lesz kölcsönös szimpátia. Ez alap dolog (kinél,mi) szóval nagy eséllyel rossz helyen próbálkozol. :) 21/F
2019. máj. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Keresgélek én ezerrel de nem találok csak ilyen pasikat akiknek egyből arra kellenék.Már azon vagyok kb,hogy na feladom a reményt és végleg egyedül maradok.
2019. máj. 11. 21:33
 6/25 anonim ***** válasza:
72%

"de ne,hogy már az legyen az első,hogy figyeljél már te szűz vagy még? Vagy éppen az,hogy nagyon megdugnálak."


Akkor tényleg rossz helyen keresgéltél, mert azért ezek eléggé trógerül hangzanak.

2019. máj. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Megpróbálok máshol ismerkedni hátha ott sikerrel járok köszönöm szépen a normális válaszokat.:)
2019. máj. 11. 21:39
 8/25 anonim ***** válasza:
76%
Rengeteg ilyen férfi van a világon, az én környezetemben is sokan, velem együtt. Nem mindenki, de sokan ezek az emberek közül fiatalként minimálisan voltak csak sikeresek a nőknél, ezért önbizalmuk nulla, ami sajnos kívülről is látszik: kicsit félszeg, kicsit szótlan. Tehát végülis kérdésedben a válaszod: nem veszed őket észre, mert nem tipikus férfiként viselkednek. Nem akarnak irányítani, nem akarnak dominánsak, csak egyenrangúak lenni egy kapcsolatban (nem bólogató jánosságról beszélek), így nem találod őket vonzónak.
2019. máj. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
40%
Vannak! Szép számmal! De a a jóval idősebben között is! Persze csak ha kedved van hozzá!
2019. máj. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
50%

akárhogy is mondod, te egy bizonyos típust találsz magadnak mindig, és csak velük állsz szóba.


úgy ahogy sok nő vaN aki nem retardált, vagy akinek csak a pénz vagy a csillogás számít, ugyanúgy sok normális férfi is van.


érdekes, hogy úton útfélen, a neten ésatöbbi , mindenhol azt hallani az emberek szájából , hogy "én normális nő...normális férfi vagyok..." szóval mindenki az és senki sem?


Illetve ezek az emberek még is hol vannak?? ugye ugye?

2019. máj. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!