Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális férfit találni a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális férfit találni a mai világban?

Figyelt kérdés
"Normálisnak" azt a férfit hívom aki tiszteletben tudja azt tartani,hogy nem szeretek ismerkedésnél egyből a szexre térni.Nem szeretem,hogyha a szexuális életemről kérdezz illetve minden áron csak azt akarja megtenni velem.Nem vagyok könnyűvérű nő mégis az ilyenek találnak csak meg akiknek csak arra kellenék már nagyon unom,hogy egy normális srác sincsen kb a mai világban. Tudom most azzal fogtok jönni,hogy de van csak a normálisokat szarjuk le azért akiknek csak egy menetek lennék na nálam ez nem így van én azt az embert szeretném megtalálni aki tiszteletben tudja tartani azt,hogy a magánéletemről nem beszélek,illetve azt,hogy nem egyből adom oda magamat.Ilyen pasikat elnyelte a föld?

2019. máj. 11. 21:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy vagyok ezzel a nőknél. Szokták mondani, hogy rossz helyen keresgélek. Hozzám egy "rendes" nő való. Hogy ez mit takar, fogalmam sincs..
2019. máj. 12. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
66%
Szia! Itt vagyok!
2019. máj. 12. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
35%

Rengeteg ilyen férfi van.


Viszont valami miatt a nők bár papíron ilyen férfit keresnek, randizni mégis a Casanovákkak mennek el, akik negszokták, hogy gyorsan van szex, mert a csajok nagy része számukra ezt gyorsan biztosítja, a pár % kivétel meg nem baj, ha menet mond, van másik.



Sosem fogok megérteni, hogy a nők miért a Ferrari szalonban keresnek kisfogyasztású, olcsó, szaladgàlós autót, majd panaszkodnak, hogy minden kocsi vacak.

2019. máj. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
73%

Ne haragudjatok, de nem olvastam végig az összes kommentet.


Aki nem szeret sokat olvasni, annak a válaszom: de, megtalálhatók vagyunk.


A hosszabb:


A mai 20 éves lányok többségével - főleg akikkel jelenleg is szoktam egyetemen találkozni - az a baj, hogy még mindig nem képesek kinőni a bulizós énjeiket. Tudom, hogy az egyetemen jó a buli és a társaság, de azért ez már nekem is kínos, hogy a legtöbbnek a gondolkodásmódja miatt nem tudok én sem egy rendes HÖLGYET találni.


Hányszor és mióta gondolok arra, hogy ha megtalálnám a párom, akkor pl minden pénteken vagy második pénteken egy szál virágot adnék neki, hogy lássa: számíthat rám és nem szeretném elhagyni. Persze ha csokit szeretne azt kapna :D Illetve szerintem az életemet is az udvariasságnak szentelem, még az idegen nőkkel is, nem számít a kor: azaz előre engedem őket, ajtót nyitok, átengedem a helyem, segítek ha elesik/elejt valamit, a néninek is leemelem a kocsiját a buszról stb.


Mégis hiába mindez, nagyon úgy néz ki, hogy jelenleg a mai világban ezek a kutyát sem érdemlik VAGY akit érdekel az is inkább a bunkó parasztokat választja a párjának (ami általában tart max 4 hétig, mert előbb utóbb ezek nem maradnak hűségesek, "haveroktól" olyanokat hallottam hogy tudnék mesélni mit csinálnak a párjaik háta mögött).


Én pont az ellenkezője vagyok, amit elérek az életben, azt tiszteletben tartom, legyen az akármi, pl. egy barát barátsága, egy jótett felém, vagy egy szerelem.


Nem könnyű együtt élni a jövőben egy olyannal, aki a fiatalkorában volt "nagy arc" és "jó bulizó társ".


Jó lenne már találni egy lányt, aki felméri viselkedés alapján, hogy ki ad neki tiszteletet és tud a jövőre tervezni.


21 F

2019. máj. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jelen.
2019. máj. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!