Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális férfit találni a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális férfit találni a mai világban?

Figyelt kérdés
"Normálisnak" azt a férfit hívom aki tiszteletben tudja azt tartani,hogy nem szeretek ismerkedésnél egyből a szexre térni.Nem szeretem,hogyha a szexuális életemről kérdezz illetve minden áron csak azt akarja megtenni velem.Nem vagyok könnyűvérű nő mégis az ilyenek találnak csak meg akiknek csak arra kellenék már nagyon unom,hogy egy normális srác sincsen kb a mai világban. Tudom most azzal fogtok jönni,hogy de van csak a normálisokat szarjuk le azért akiknek csak egy menetek lennék na nálam ez nem így van én azt az embert szeretném megtalálni aki tiszteletben tudja tartani azt,hogy a magánéletemről nem beszélek,illetve azt,hogy nem egyből adom oda magamat.Ilyen pasikat elnyelte a föld?

2019. máj. 11. 21:28
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
62%
Nem hiszem, hogy ez igaz, vagy inkább nem általános. Férfiként mondom, hogy egy nőt sem akarok azonnal ágyba vinni. Nézd, nem tudom hány éves vagy, de talán inkább a 30-as korosztályban keresgélj, ott jobb eséllyel találsz az elképzeléseidnek megfelelőt.
2019. máj. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
58%
Ismerkedés alatt szeretek a szexre is kitérni puhatolózás szintjén, akármennyire is intim téma. Mielőtt összejössz egy nővel, azért korrekt tisztázni, hogy ki fogja a másikat megdugni, if you know what I mean.
2019. máj. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
70%

Fiúk, azért ne legyetek már álszentek. Ha az első randin a szexre terelődik a téma, attól a nőtől nem akartok mást, csak azt.

Több férfi is mondta nekem, ha igazán tetszik neki egy nő, akkor azért vár a szex témával, mert nem akarja elriasztani. Tudjátok ti jól, hogy első randin ez azért nem illendő, és nyilván csak olyannak hozakodtok vele elő, akit szeretnétek egy alkalomra, aztán ha nemet mond, az sem baj, akkor nem kell vele többet találkozni.

2019. máj. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
30%
Hány éves vagy és honnan írsz? :)
2019. máj. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
36%
Őket nézitek dölyfös pofával levegőnek, a görényeken meg marakodtok.
2019. máj. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
50%

Én azért kíváncsi lennék hol ismkerdsz, és hogy ez pontosan mit takar.


Mármint azt, hogy mondjuk felregelsz társkeresőre, és várod hogy írjanak, az szerintem nem épp a legjobb, mert annak 90%-a tényleg ilyen lehet.


De ha mondjuk Te is írsz olyannak aki hasonló típusú lehet, akkor már lehet találni.


Hm, nekem ez azért érdekes, mert én ilyennek tartom magam, van sok haver akikről szintén tudom, hogy nem a szex az első, meg tisztelettudóak, ha kérnek tőlük valamit, elfogadják, stb. És amikor társkeresőztem, én is úgy kerestem, hogy olyan nőknek írtam csak, akikről lejött, hogy hasonlóak, legalább 80%+-os arányban jól meg tudtam ítélni, de amúgy még személyes ismerkedésnél is, csak mondjuk nem disco-ba mentem ha barátnőt szerettem volna.


Tényleg nem rosszból, csak nekem kicsit adja az, hogy vagy rossz helyen keresel, vagy nem keresel igazán, hanem várod hogy jöjjön ilyen srác, de amúgy ha akarsz valamit, Neked kell tenni érte, magától nem történik semmi(tisztelet a kivételnek).


Remélem nem vetted bántásnak, csak tényleg érdekesnek találom a dolgot.

2019. máj. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
16%
Férfit keress bogaram, ne pasit meg srácot. Itt van elasva a kutya. E1F
2019. máj. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

9-es

Nincsen a jóval idősebbek között több rendes, de semennyivel, sőt. Rosszabbak. De ők ha náluk papíron 10 évvel fiatalabb szóba áll velük, annyira elalélnak a puszta számok látványától, hogy bármit megjátszanak. Majd később lecserélnek másra egy újabb számmisztika alapján. Az idősebbek a legrosszabbak. Soha nem fogod tudni téged szeretnének e igazából vagy csak ráizgultak a személyidre.

2019. máj. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Attila-m44 ***** válasza:
66%

Sok múlik a stílusodon, adottságaidon, megjelenéseden, amikkel üzensz a környezetednek.

Esetleg próbálj meg ezeken hangolni valamit, hátha sikerül más felfogásúakkal is észrevetetned magad.

2019. máj. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
35%
#13 "Ha az első randin a szexre terelődik a téma, attól a nőtől nem akartok mást, csak azt." nyugtassátok csak magatokat ezzel a régi marhasággal, ami sohse volt igaz...
2019. máj. 12. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!