Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy sokan, főleg nők nem szeretik a társkeresés céljából történő ismerkedési helyzeteket, mint a társkereső oldalak, vagy azt, ha egy idegen megszólítja őket valahol?

Figyelt kérdés

Rengetegen írják azt itt, hogy erőltetett, de szerintem ezt olyanok írják, akiknek jól megy ez az egész, és nincsenek az ilyen jellegű ismerkedési lehetőségekre rászorulva.

Bizonyára sokan mások sem szeretnék, csak nekik nincs más lehetőségük arra, hogy ellenkező neműekkel találkozzanak. Az élet szép lenne, hogyha mindig minden úgy alakulna, ahogyan szeretnék az emberek. De vannak olyan helyzetek, amikor meg kell alkudni.


2019. máj. 14. 09:13
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
79%

Ugyanazért, amiért sokan nem szeretik, ha kitömik a postaládájukat kéretlen reklámanyagokkal, szórólapokkal. Van aki megnézi a reklámot, van akinek ez nyűg, más alapon választ, mondjuk mindig a kedvenc boltjába jár stb.

Na ilyen a párkeresés is, van akinek bejön ha így rányomulnak a semmiből és nagyon sok nőnek meg púp a hátán, csak nyűg a sok lepattintás (és eleve nem állnak úgysem szóba senkivel aki így tökismeretlenül rájuk nyomul).

2019. máj. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
74%

A saját nevemben tudok csak beszélni:

Számomra teljesen életidegen. Mármint valaki meglát, és ez alapján honnan tudná eldönteni mégis, hogy érdeklem-e, szeretne-e velem közelebbi kapcsolatot? És ugyanez fordítva, én mégis honnan tudnám, hogy egy vadidegentől akarok-e bármit?

A társkereső oldalak pedig egész egyszerűen személytelenek, hidegek, és egy párkapcsolatot szerintem nem lehet egy személytelen, hideg alapra építeni.

Nem igazán tudok elképzelni olyat, hogy valakinek "nincs lehetősége" ellenkező neműekkel találkozni, hacsak nem börtönben vagy valami nemre specializált bentlakásos suliban van.

2019. máj. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
És ez azért van, mert ők válogathatnak, jelentkező pedig akad bőven nekik.
2019. máj. 14. 09:44
 4/33 A kérdező kommentje:
Ez az egyesnek szólt.
2019. máj. 14. 09:45
 5/33 anonim ***** válasza:
39%

"Főleg nők"

Mivel a nők nem szólogatnak le férfiakat, legfeljebb ha ittasak, majd megtudnád ha tonnadonna vagy fogatlan anyóka rádmenne az utcán, hogy igyatok meg egy kólát.

2019. máj. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
#5 Elutasítanám őket szépen, udvariasan.
2019. máj. 14. 09:53
 7/33 anonim ***** válasza:
87%

Nincs mindenki az élete minden percében erre úgy rápörögve, hogy azt várja, készenlétben legyen, mikor megy oda hozzá egy idegen és ezt szívesen fogadja minden előzetes akármi nélkül.

Mas, ha előtte rámosolyog a pasira, van szemezés...


A netes meg erőltetett nekem is, mint valami vizsga...

2019. máj. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
16%

#2 Mármint valaki meglát, és ez alapján honnan tudná eldönteni mégis, hogy érdeklem-e, szeretne-e velem közelebbi kapcsolatot?


Mondjuk pont ezért akar veled megismerkedni? Valahol el kell kezdeni basszus...vagy te csak a születésed óta ismert unokatesóid közül választasz partnert? :D


Én a Tinderen kívül más társkeresőn nem lennék fent, esetleg csak az Elittárson. Mivel bulizni nem járok, másképp nem tudnék ismerkedni.

2019. máj. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
87%

#8

Hát, egy darabig próbálkoztam vele, hogy adok esélyt ilyen ismerkedésre, de elsőre tényleg CSAK ismerkedésről lehet szó. Az n+1-edik szűzkrvázó beszólás után feladtam, és meguntam hogy aki célzottan jön oda hozzám ismerkedni, az úgy mondjuk egy hónapon belül meg is dugna (és akkor a türelmesekről beszélek most, sokan már aznap).

Akkor inkább nem "húzom az agyukat", ahogy ők fogalmaztak, és inkább egyszerűen hárítom az ilyen célzott ismerkedéseket, nekem nem hiányzik az, hogy random emberek nyomuljanak rám x ideig, majd végül én legyek a szemét. Semmi értelme.

Nyilván aki úgy akar megismerni, hogy nem felszedni akar, hanem haverkodni, vagy valami, az totálisan más helyzet, de most pont nem erről van szó.


Kíváncsi volnék egyébként, hogy miért 0%-ban hasznos a válaszom. A kérdésre adtam releváns magyarázatot, ugyan csak a magam részéről, mások fejébe nem látok bele, de miért nem hasznos? Valaki meg tudná magyarázni, aki nyomkodta rá a pirosat?

(#2)

2019. máj. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
66%
#1 vagyok... Ez a nők válogathatnak olyan vádlóan hangzik. Pedig ha belegondolsz egy férfinek könnyebb, a férfi az aktív. Bepróbálkozhat minden nőnél, a 20 éves bombázótól az 50 éves rocknagyiig, aztán majdcsak szóbvaáll vele valaki. A nők egy része válogathat, aztán azok, akik nem, akiket nem keresik, ők meg várhatnak, mikor jön már az a nagy válogatás. Kb. ugyanannyi hapsi és nő van a földön. Ha a nők válogathatnak, a hapsik meg nem jutnak nőhöz, az azt jelenti, hogy nagyon sok nő kimarad (a nők egy kisebb részére nyomul az összes férfi). Ezt a problémát a férfiak oldhatnák meg, hogy nyomulnak minden nőre (és akkor nagyjából 1 nőre egy hapsi jutna), ehhez csak annyi kellene, hogy a férfiak nagyjából érezzék ki illik hozzájuk valójában, ne mindenki a felső 10 % nőre vesse rá magát...
2019. máj. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!