Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Anyukák 30 éves és annál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák 30 éves és annál idősebb nők, nektek miért számit kor különbség és a külső fiatal fiúknál, pasiknál? 24/F

Figyelt kérdés

2019. máj. 7. 14:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mármint miért nem állunk össze válogatás nélkül mindenkivel?
2019. máj. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon értem a kérdést. Tehát szerinted aki 30 évsenél idősebb és gyereke van, annak ne legyenek igényei?


33 éves anya voltam, mikor megismertem a férjemet, aki velem egyidős. Számított hogy egy szinten legyünk értelmileg és érzelmileg, hogy külsőleg is vonzódjak hozzá, hogy az "életben" is ugyanott tartsunk: normális munka, jó fizetés, önállóság, saját lakás., és hogy ő is komoly kapcsolatot keressen, ne csak meg akarjon dugni, azért mert szerinte nekem már ne legyenek igényeim.

2019. máj. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Màrmint miért nem vonzanak a kvàzi kisfiúk?Mert ha 20 évesen nem érdekeltek, nem hiszem, hogy így 34 évesen hirtelen változna az ízlésem.
2019. máj. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Miért nem jönnek be nektek,a fiatal fiúk,pasik?
2019. máj. 7. 14:16
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Én csak 27 éves vagyok de 3 év alatt nem hiszem, hogy olyan sokat változnék, szóval leírom: nekem tetszenek csak nem bízok meg abban, hogy azt keresik amit én. Engem nem érdekl egyéjszakás, laza kapcsolat, sem az hogy trófeaként kezeljenek és aztán azzal menőzzenek, hogy megfektettek egy idősebb nőt, vagy hogy később meggondolják magukat és elkezdjenek valami fiatal lány után vágyakozni. A másik véglet meg az amikor pótanyát keresnek lustaságból vagy mert erre izgulnak. Bármilyen korosztályban nehéz komoly, hűséges, felelősségteljes férfit találni, hát még a fiataloknál akik még 'élni akarnak'.
2019. máj. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Agyilag 14 éves vagy. Talán azért, mert nem akar téged is örökbe fogadni, elég a saját gyereke.

Csak szexre megint nem a legjobb választás: egó az egekben, tapasztalat nulla.

Komoly kapcsolatra gyerek mellé gyereket?

Igazából sok érv nem szól mellette.

2019. máj. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%

Ott a pont, miszerint az egó az egekben, de tapasztalat pedig nincs.

Màsrészt nekem vàlàs utàn nem még egy gyerek kellett, hanem úgy voltam vele, ha màr valakit megismerek, az férfi legyen, ne egy kisfiú.

Sem agyilag, sem érzelmileg, sem szexuàlis téren nem egy szinten tartunk, akkor minek pazaroljam a sajàt vagy màs idejét?

Majd 35 körül elkezd fejlődni egy férfi, 40 évesen "beérik", afölött pedig màr azt tudja nyújtani amire vàgyok.

2019. máj. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont bejönnek a fiatalabbak, te tisztában vagyok vele, hogy ez nagyon ritka. Konkrétan egyik korombeli barátnőm sem érti, hogy mit eszek a huszonéveseken... Igazából magam sem értem, de ez van... :)
2019. máj. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is bejönnek de csak szexre. Nem akarok egy gyerekkel kapcsolatot, nekem van már egy, néha az is sok.
2019. máj. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem vagyok anya, de 10 évvel idősebb vagyok nálad, teljesen más életszakasz, teljesen más tapasztalatok, teljesen más tervek, nem jó a tapasztalatom a te korosztályoddal, sokan csak kalandra akarnak 30-as nőt a te korosztályodból, nekem meg nem az kell, nekem már több dolog stabil az életemben, ami nektek még nagyon képlékeny, nagyon változó, aktív életet élek, de van, amiben már nem vagyok rugalmas, ti viszont még nagyon. Számomra amúgy is mindig a saját korosztályom volt vonzó, 30 alattival én már nem akarok kezdeni.
2019. máj. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!