Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső oldalakon lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalakon lehet értelmes párt találni? Esetleg én csinálnék rosszul valamit?

Figyelt kérdés
Biszexuális vagyok, sok társkereső oldalon vagyok fenn valós adataimmal. Ismerkedéskor őszintén felvállalom magam, a szakmám, a mindennapjaim, stb. Fenn vagyok tinderen, planetromeon, grindren, chat.hu-n lassan fél éve és még egy randi se jött össze. Mennyi idő amíg társat talál valaki? Vagy esetleg én csinálok rosszul valamit?

2019. ápr. 28. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Lehet. Csak férfiként nehezebb.
2019. ápr. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Regisztrálj a badoora. Ott biszexként is 1 héten belül találsz párt.
2019. ápr. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha férfi vagy, és nem nézel ki tökéletesen, akkor soha nem fogsz társkeresőn párt találni, max férfit.
2019. ápr. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ember! Te sem vagy értelmes😀😀😀😀
2019. ápr. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!