Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igényes nőkkel lehet ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igényes nőkkel lehet ismerkedni interneten? Volt akinek bejött?

Figyelt kérdés

2019. máj. 14. 19:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Azt az egy bárzenészt észrevetted, de csak azért, mert bárzenész. A többi jelentkezőben ennyi extra sem volt, ezért keresztülnéztél rajtuk. Rengetegszer hallottam már olyat nőktől, hogy ő senkinek nem kell, aztán amikor én bepróbálkoztam nála, utána is ugyanúgy folytatta tovább.

A százalékom felemlegetésére annyit mondok: egyél szart, százmilliárd légy nem tévedhet. Megértő, nyitott, érdeklődő és jó fej vagyok mások szerint, viszont őszinte és szókimondó, amit a nők, illetve az itteni birkák nem díjaznak. Itt a bullshitet, a személyeskedést és a gyűlölködést pontozzák fel, míg az igazságot, az érveket le.

2019. máj. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nézd, értem én, hogy Te vagy minden világok legnagyobb tudósa, akinek kisujjában van a helyes ítélet minden dolgok felett, de nincs mindenki ilyen szinten, mint Te. Például én sajnos nem tudom megállapítani valakiről külsőre, hogy bárzenész. Inkább néztem volna gondnoknak vagy parkolóőrnek. De végső soron tökmindegy, menthetetlen vagy. Érvek? Érv az, hogy "a banán kék"? Ez egy kijelentés, nem érv. A birkázás és a nők degradálása is gondolom ilyen "érv", nem gyűlölködés a világért se.
2019. máj. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
A saját tapasztalataimat hoztam fel érvként, ha nem tűnt volna fel. Nem találkoztam még olyan nővel, akinél ne kezdeményeztek volna rendszeresen, de olyannal már nem egyszer és nem kétszer, aki nem vette figyelembe a próbálkozókat, ha azok nem néztek ki jól.
2019. máj. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!