Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nő miért kezd lejárató...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő miért kezd lejárató hadjáratot ellenem mert közöltem hogy én nyitott párkapcsolatot keresek?

Figyelt kérdés

Soha nem jártunk együtt, tehát nem az történt hogy benyögtem egy több éves monogám párkapcsolatban hogy én mostantól kezdve másokkal is szexelni akarok.


Hanem megismerkedtünk és a randin ugye mindkét fél érezteti vagy közli hogy most akkor mit is szeretne.


Elmondtam hogy nincs ellenemre egy hosszútávú kapcsolat de amennyiben a jövőben bármikor megkívánnék szexuálisan egy másik nőt, ennek a vágyamnak nem akarom útját állni. És ezt azért ilyen korán közlöm, hogy semmiképpen ne érezze hogy pazarolom az idejét vagy kihasználom és átverem.


Erre nem azt mondta hogy "köszönöm, de nem, én hagyományos párkapcsolatot keresek", hanem mintha valami szörnyűt tettem volna, felháborodva "lebetegállatozott" majd facebookon nyilvánosan elkezdett alázni hogy milyen nyomorék vagyok stb. XD


Kaptam fenyegetéseket is barátnőitől, nem tudom nekik mit mondhatott!



2019. máj. 14. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Szépen felépítette a légvárát, hogy majd hogy behálóz, meg milyenné is formál, amikor meg kiderült, hogy közel sem vagy formálható, te lettél a hibás.


Sz@rd le, nem is érdemel többet, buta femináci. A barinők meg külön szánalom, nehogymár ne szóljanak bele....'hát az a normális'- persze. F, 39

2019. máj. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Szánalmas az ilyen nő! Ezt nőként írom.


31N

2019. máj. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Látta hogy nincs hatalma feletted, belőled nem tud pitiző hasznos idiótát csinálni. Ez egy nyomi pótcselekvés, szánalmas bosszúkísérlet. Fosd le nyugodtan.
2019. máj. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Az első vagyok, már le is pontoztak. Király ez az oldal, színvonalas! :-)
2019. máj. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Bizonyára nem ön magában ettől az információtól borult ki, hanem van ott más is, amit elhallgatsz.
2019. máj. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%

Az oldal pontozásából is látszik, hogy rengeteg nő ilyen: Ha valami nem illik a világképükbe, nekiállnak támadni. Itt is az a válasz lett felpontozva, ami leírta, hogy bizzztos a férfi volt a hibás, véletlenül sem lehet, hogy a nő.


Szánalmas, de lassan ez lesz az átlagos szint.

2019. máj. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves első, ha nem femináciznál ok nélkül akkor nem lennél lepontozva. Elég kiábrándító és buta reakció, hogy ha egy nő nem szimpatikus dolgot művel, az egyből femináci. Miért is? Vannak nyitott kapcsolatban élő feministák is.... na mindegy.

A nő tényleg egy idióta, ilyenkor annyit kell mondani, hogy nem egymást keressük és randi over. Ezek szerint az ő értékrendjébe az ilyen nem fér bele, nyitott kapcsolatról még nem hallott, vagy nem érti a lényegét.

2019. máj. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!