Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan rendkívülien...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan rendkívülien kövér hölgy, aki nem fogyókúrázik és elfogadja magát túlsúlyosnak? Esetleg szívesen hízik tovább?

Figyelt kérdés
Szívesen megismernék ilyen hölgyet.Tudom,hogy manapság szinte mindenki fogyózik,mert ez a trend.De hátha vannak kivételek....

2019. máj. 15. 09:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Menj orvoshoz és kezeltesd magad!
2019. máj. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
27%

A szakmád nem véletlenül hentes?


Viccet félretéve, már ha nem egy filléres troll vagy, aki rendkívül kövér az elég valószínűtlen hogy tovább akarja hízlalni magát, mert a kóros elhízás nem csak igénytelen és ronda hanem betegség is. (Trójai faló jó sok megbetegedésre)


És most nem a ducikákra gondolok, akiknek van egy kis pocakjuk, hanem a dagadt elhízottakra akik jobban hasonlítanak a szomszéd malacára mint egy emberre.

2019. máj. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok se beteg,se hentes,csak szeretem a nagyon kövér nőket.Biztos van olyan,aki el tudja magát így is fogadni.Nem minden férfi tartja gusztustalannak a kövér nőket...
2019. máj. 15. 10:22
 4/22 anonim ***** válasza:
70%
Miért kell százezer ilyen kérdést kiírnod? Nem hiszem el, hogy nem találsz dagadt nőt magadnak. Keressünk neked mi?
2019. máj. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
72%
Ha felhízlalod 200 kilósra az egészségügyi következményeket is szíveden viseled majd? Fogod ápolni,ha arra szükség?
2019. máj. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
53%
És maximum meddig gömbölyödhet az illető hölgy?
2019. máj. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom nincs az ilyen kérdésekkel, nem vagyunk egyformák. A túl kövérek nekem már nem jönnek be.
2019. máj. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%

Eddig még senki sem válaszolt a konkrét kérdésre. Vannak olyan nők igen. Sőt ezek közül olyan is van, aki nem ismeri el a kövérségét, vékonynak gondolja magát, és megsértődik, ha szembesítik az egészségtelenségével.

Kérdező, nagyon sok férfi panaszkodik, hogy a társkeresőkön sok a dagadt nő, akkor nem hinném, hogy te ne találnál.

2019. máj. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Az tévhit,hogy könnyű találni kövér társat.Molettet lehet,de nekem az extra nagy hölgyek tetszenek /+160 kg/, ekkorát nehezebb találni.Ha sikerül is,szinte mind le szeretne fogyni.Nehezen hiszik el,hogy van aki vonzónak találja őket.
2019. máj. 15. 11:27
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jópofán hangzik, leírja

őszintén az igényeit. Szerintem is tényleg próbáld meg a társkeresőket.

2019. máj. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!