Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek alapján lehúzhatom magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján lehúzhatom magam?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy feltűnő jelenség a lányok körében, úgy elmennek mellettem mintha nem is léteznék, nemhogy szemezzenek velem.

20,5 évesen sikerült valakivel lefeküdnöm, de már majdnem 22 vagyok; azóta még egy puszit sem kaptam egy lánytól sem.

Nem tudom, hogy a kinézetem gátol-e vagy annyira rossz volna a személyiségem, ezt már nem lehet mivel magyarázni...



2019. máj. 15. 12:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem nagyon értem, mire vársz itt választ. Ez nem a pszichológusod magánrendelése.
2019. máj. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
A nők nem fognak maguktól rád ugrani, neked kell hajtani őket. 20 éves koromig baráti szintnél több nekem se volt csajokkal, volt egy fejbeni szemléletváltásom, elkezdtem flörtölni a csajokkal meg kicsit nyomulni és tádá máris lettek eredmények. Ha a sült galambot várod nem jutsz semmire. 29/F
2019. máj. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%

Súly?

Magasság?

Ruha?

Haj?

Villantók? (óra, kocsi,...)

Anyagiak?

2019. máj. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég nehéz ennyi információból bármilyen releváns véleményt írni.
2019. máj. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát, hajtani nem merem őket mert akkor meg az lesz, hogy rányomulok mindenkire mint valami lúzer.

Rengeteg pénzünk nincs, átlagtól kicsit jobb. Vagyis nincs jó kocsim se egyelőre. Óra, ruhák vannak éppenséggel. Noha nem öltözök ki minden nap, de akkor sem járok bő, kifakult stb. cuccokba, fodrászhoz járok három hetente. 184 vagyok és 73 kiló.

2019. máj. 15. 14:57
 6/11 anonim ***** válasza:
40%

Ezek alapján külsőségekben nem vagy korlátozott.

A lányok maguktól tényleg semmit nem fognak csinálni, mindent magadnak kell megoldanod, ha rájuk vársz nem jutsz semmire.

Cicababákat, meg veled egyidős lányokat engedd el, fiatalabb, kevésbé körülrajongott lányokra koncentrálj inkább. Nekik jól fog esni a figyelem és az, hogy valaki vonzónak tartja őket, és ezt ki is mutatja.

2019. máj. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És kérdező, hogy sikerült valakivel lefeküdnöd?
2019. máj. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az az egy lány hogyan lett kivétel?
2019. máj. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Értem én, hogy a kevésbé szép, fiatalabb lányokat kell(ene) célbe vennem, de nekem meg nem ők kellenek, hanem a kicsit szebb, velem egykorú lányok. 16-17 évesekkel úgy érzem nincs mit kezdenem.

Nem tudom, véletlenül összejött. Szóba elegyedtünk aztán minden alakult, pedig ő szép és velem egy idős volt.

2019. máj. 15. 16:17
 10/11 anonim ***** válasza:

Közelíts feléjük kellő illedelemmel. Értékelni fogják.

Ffi.

2019. jún. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!