Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha állítólag kövéren ugyananny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha állítólag kövéren ugyanannyi az esélye egy férfinek a nőknél, mint sportosan, akkor társkeresőn miért elsődleges kizáró ok minden nőnél a túlsúly?

Figyelt kérdés

Egyszer, úgy fél éve feltettem itt egy kérdést arról, hogy van-e értelme lefogynom, növelné-e az esélyeimet a társkeresési sikerekre. Egybehangzóan jött a válasz, hogy fölösleges, nincs értelme, ha túlsúlyosan sikertelen vagyok, vékonyan is az leszek. Na most szétnéztem én az elmúlt másfél-két órában 3 társkeresőn is - láss csodát: minden nőnél vagy a leírásban, vagy az elvárások közt szerepelt, hogy tulajdonképpen bármilyen testalkatú lehet a férfi, csak a "pár kiló plusz" és a "mackós" nem érdemel még esélyt sem.


Szóval ugyanolyan esélyekkel indul egy elhízott és egy sportos vagy minimum vékony férfi - de igazából mégsem, mert egy sörhas vagy egy zsírmell automatikusan arra predesztinál, hogy még választ se kapjak? Ezt a paradoxont fejtsétek meg, mert nekem nem sikerült.


2019. máj. 15. 22:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
A szerelmem 150 kg én 75. Imádom a dagikámat! Eleinte nem értettem, hogy miért tetszik, ráadásul ő se.. De nagyon boldogok vagyunk!!!!!! Szeretem és a testét is!!!!
2019. máj. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

A #4 megfogta a lényeget. Mondj igazat, betörik a fejedet. ;) Szerintetek én tényleg annyira hülye vagyok, mint amilyennek gondoltok? Dehogy vettem én komolyan a válaszokat! Citált kolléga úrnak van igaza: itt mindenki azt mondja, amit a társadalom elvárna tőle, és az erős az, hogy ők is vannak itt felpontozva! Aztán abban a pillanatban, hogy mondjuk írok egy tök jó fej, vidám, vicces levelet társkeresőn, elmélet szerint nekem dőlnie kellene a válaszoknak, hiszen "ugyanolyan esélyekkel indulok", mint a jóképűek és "ha nem vagyok barom, vicces és magabiztos vagyok", már nyert ügyem is van... mindeközben a valóságban több száz levelet dobáltam már szét, nulla sikerrel. Egyikük megjegyezte, hogy aranyos a levelem, de nem engem keres (mert ezt amúgy 0 perc beszélgetés után tényleg le lehet szűrni), másikuk hasonlót írt, hozzátéve, hogy messze lakunk egymástól, így inkább ne, és... gyakorlatilag ennyi.


És ez a kétszínűség annyi, de annyi téren visszaköszön ezen az oldalon. A közlekedésbiztonsági témában egyszer úgy le lett ugatva egy autós, amikor a kint felejtett 30-as táblánál megbüntették és ezt kifogásolta, hogy csak úgy recsegett. Hogy lehet ilyet csinálni? Megérdemelte! Nem viccből van kint a tábla! Mindeközben ha a 4-esen egyszer próbáltam tartani a 60-as korlátozást, le lettem szorítva, dudálva, villogva, aki a szokásos 90-nel haladt, még az istenes volt, de őt is inkább előzgették. Egy másik kérdéshez odaírtam válasznak, hogy néha a szédítő óra szerinti 105km/h-s tempóval vezetek - egyből keresztre akartak feszíteni. Mindeközben ez egyrészt alig 98 a valóságban, másrészt még ilyenkor is előzgetnek, bárhol is járjak.


Ennek a kérdésnek is inkább az volt a célja, hogy bicskanyitogató stílusban világítsak rá az itteni álszentkedésre. Pár alkalommal megtettem már, legemlékezetesebbje talán ez volt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Valahogy mindig kiderül, hogy nekem van igazam. Mondjuk párom ettől továbbra sincs és megbolondulok a magánytól és a szexhiánytól, de legalább internetes vitákat sorra nyerek. Ami, mint tudjuk, a legnagyobb dicsőség 2019-ben.

2019. máj. 16. 09:46
 13/19 A kérdező kommentje:

@8

Külön csak neked válaszolnék. Boltban dolgozok, látok néhány párt. A következő szokott lenni a felállás: átlagos, sportos vagy vékony srác van BÁRMILYEN nővel, kövér, duci, "néhány kiló plusz" férfi vagy iszonyatosan elhízott nővel van, vagy egyedül. Ezektől eltérőt még viccen kívül nem láttam, pedig nyáron a nagy unalmamban még statisztikát is írtam róla egy cetlire egy teljes héten keresztül. Szóval nem, nem mindenkinek más az ízlése, különösen a nőké nem, különben akkor minden férfi "átlagos" lenne. De hát ugye azt is megmondták már itt páran, hogy nem léteznek kategóriák és ligák, aki másképp gondolkodik, az undorítóan gondolkodik.

2019. máj. 16. 09:51
 14/19 anonim ***** válasza:
8%

#12: Köszi! Igen, itt tényleg betörik az ember fejét, ha igazat ír. Olyan szívesen beszélgetnék ezekkel az emberekkel élőben egyszer. Aztán, ha feljönne egy téma, megkérném őket, hogy mutassanak példát vagy menjünk az utcára és nézzük meg, mennyire áll az általuk mesélt idealizált történet...

Ja, hogy csak neten tudják ezeket írogatni, anonim oldalon, ahol nem tartoznak semmiféle bizonyítással. Hát igen, itt könnyű szépíteni a dolgokat...

Pár kérdést én is írtam már ki, ami rávilágított erre-arra, ami itt jellemző. Alig pár válasz érkezett, mert az érintettek nem is tudtak mit reagálni.


#10: Ismered az illetőt? Mesélnél egy kicsit a személyiségéről? Mi a kedvenc filmje? Milyen zenéket szeret? Ha már így hozzávágtad, hogy a személyisége elviselhetetlen...

2019. máj. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nincs ugyanannyi esélye lol.

Nyilván egy magára adó férfi, aki nem mellesleg vonzó is, kelendőbb lesz, mint a lusta, igénytelen. Ami viszont igaz, hogy a nők nagyobb eséllyel képesek végül beleszeretni egy dagadt férfiba, mint a férfiak kövér nőkbe,de nem tudom hogy valaha is hallottam volna nőtől, hogy egy dagadék pont ugyanannyira vonzó számára, mint egy edzett férfi.

2019. máj. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező akkor mi számodra a megoldás ?


Kezdj el edzeni és diétasan érkezni ha szeretnél csajt kapni! Vagy hokizhatsz a nyugdíjig magadnak !

2019. máj. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

@14

Igazából a személyiségem sincs rendben. Nem vagyok különösebben jó ember, de különösebben rossz sem. Teljesen átlagos vagyok, csak tele jókora adag rosszindulattal és utálattal, ami persze nem magától alakult ki, hanem kellett hozzá megannyi kudarc és rossz élmény. Egy dolgot ellenben tudok, amit sokan nem: én legalább leírom a valóságot és nem a polkorrekt társadalmi elvárásoknak hízelegve fogalmazok. Viszont ennek az idiótának nem véletlenül nem válaszoltam. Ő az, aki köpködve, fröcsögve szapul mindenkit, többnyire nyomdafestéket nem tűrő szavakkal, majd a végén kijelenti, hogy ő egy jó ember, akit meg éppen szid, az egy selejt (ez is tipikusan az ő szavajárása). A többivel egyetértek.


@15

Már mi az, hogy igénytelen? Attól, hogy van rajtam 25 kiló plusz, én már nem fürdök, nincsenek vagy sárgák a fogaim, 20 centire lóg a gatyám szára és fika lengedezik az orromból, vagy mi? Jaaaa! Hogy csak az az igényes, aki gyúr! Ééééértem. Mi volt a világtörténelem során az a fordulópont, amelynek hatására az "igényes" szó jelentése ilyen gyökeresen megváltozott?


@16

Nincs az az isten, hogy én eddzek. A foggyále meg nagyon egyszerűen hangzik, csak éppen kivitelezni rettentő nehéz és hónapokba, ha nem évekbe telik. Már vagy egy hónapja 1500 kcal körül eszek, de alig 2,5-3 kilót fogytam, ennél többet nem tudok tenni. Már ugye ha fogytam egyáltalán, mert 1 hónapja még 95 kilót mutatott a mérleg, most egy hétig 91 körül, ma reggel meg megint 93-at, úgyhogy nem tudom, mennyi vagyok. Egyébként de, persze, tudnék, 12 óra "munka" előtt vagy után menjek el leizzadni és egyek 1000 kalóriát, de valami reálisabbat szívesen hallanék. Különben itt nem erről volt szó, hanem arról az önhazugságról, ami itt megy.

2019. máj. 16. 15:08
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem gond a súly a olyat kell keresni akknek ez bejon

Én direkt 110-130kg körül keresek

2019. jún. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
LÁTTAM EGY KÖVÉR FIATAL FÉRFIT NEM KÖVÉR FIATAL NŐVEL!!! Ismétlem: a férfi kövér -tényleg kövér- volt, a nő pedig nem!!! Mi lesz a következő, kutyák és macskák barátsága, tömeghisztéria?!?! Ez a hihetetlen látvány most tárult elébem, most sétáltak el tőlem pár méterre, a bolt bejárata előtt! Tényleg nem hiszem el, ilyet még nem láttam. Ez persze semmit nem bizonyít, csak azt, hogy mondjuk ötezerből egy pár ilyen, tehát az alaptézisemet támogatja, de akkora horderővel bírt számomra, hogy le kellett írnom.
2019. jún. 22. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!