Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Barátnője van, aki állítólag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnője van, aki állítólag nagyon szeret, mégis engem zaklat, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2018. nov. 21. 01:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És hiába van meg neki ez a lány, napi szinten zaklat...
2018. nov. 21. 02:09
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Már megint te?A kétszázadik kérdésed.Már gyanús hogy csak itt fárasztod a népet a hülyeségeddel.

-Tiltottad a neten?

-Feljelentetted?

-Szólhatsz a barátnőjének is,hogy mit művel

Ha ezek után is zaklat,akkor esetleg egy ismerős nehézfiú elbeszégethet vele ha újra a közeledbe megy.

2018. nov. 21. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Minden megvolt, egyedül a feljelentés nem, mert nincs bizonyítékom a nyilvánvalóra...


NEM HASZNÁLT SEMMI!!!

2018. nov. 21. 03:12
 4/11 A kérdező kommentje:

A másik, hogy folyamatosan kamuzik és lejárat a roh@dék,hogy én akarnék tőle bármit is, mikor ő fut utánam.


Minden békés megolaldás nem használt. A rendőrségre meg hiába megyek...


Tehetetlen vagyok és ő bánt, zaklat és még én jöjjek ki rosszul ebből, hogy le is járat.

2018. nov. 21. 03:21
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Hogyhogy nincs bizonyítékod? Fejtsd ki kérlek, hogy milyen platformon, milyen módon zaklat téged és ez miben merül ki! Ha interneten, telefonon, akkor vannak bizonyítékok. Ha személyesen, akkor tudsz tanúkat szerezni.

Szóltál már a barátnőjének? És ő mit szólt?

2018. nov. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem szóltam neki.


A zaklatás JÚLIUS első hetétől tart, június végén ismerten meg. Eleinte írogatott IS, de letiltottam, ahhol csak lehetett.


Személyes különféle autókkal elautókázik a házunk előtt lent megfordul és jön vissza, közben bámul, hogy kint vagyok-e, ezt megteszi napinszinten 4-5 alkalommal, a legtöbb 10 volt egy nap, de egész nap nem figyelem, meg itthon sem vagyok, ez rendszeres napi szintű. Ha éppen elcsíp, akkor amíg tud, követ, vagy olyan is volt, hogy kitolatott elém, hogy ne tudjak elmenni, vagy felvett egy napszemüveget és úgy gondolta nem veszem észre. De a taktikája, hogy belassít előttem, vagy mögöttem és a visszapillantóból bámul. Legalább 15 autót számoltam (nagy a család), amiknek felírtam a rendszámát...


Már olyan szinten elegem van, hogy nem szívesen megyek ki a házból, mert megjelenik.


A pláne, hogy többször megfordult a 40 km-re levő iskolámban is, pedig nincs arra dolga, valószínű tudja, mikor van órám.


Szerintem ez már kimeríti a zaklatás fogalmát. Mindezt azért mert nem fekszem le vele, amit többször hangoztat. A lejáratás meg a slusszpoén.

2018. nov. 21. 07:22
 7/11 A kérdező kommentje:

*iskolámnál



Közben meg előadja, hogy én akarnék tőle bármit is, abszúrd.


A nem tudom bizonyítani alatt azt értem, hogy bekamuzza, hogy máshova ment, nem is ezért járt erre... Megteheti.


Arra gondoltam, hogyha ma megint erre jön, feloldom a tiltást és elküldöm az anyjába... Hátha megijed.


A csajnak nem tudom hogyan írjak, de meg is érdemli, ha van gyomra ehhez az idiótához. Érdekes fú de nagyon szerelmes, közben meg mégis utánam koslat, mert "bennem van valami plusz, ami abban a lányban nincs meg".

2018. nov. 21. 07:31
 8/11 anonim ***** válasza:
26%
Zajlik az élet a faluban látom.
2018. nov. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg attól, hogy valaki félre ismer egy pasit és beleszeret nem érdemli meg. Senki sem érdemel olyan férfit akit szeret és ő átveri. Elég fiatal lehetsz az írásod alapján, nehogy egyszer te is bele fuss egy ilyenbe. Nehogy egyszer azt gondolja vki, hogy meg is érdemled. Ez az egyik. A másik, hogy én igen is feloldanám és beszélnék vele. Ha másra nem arra jó, hogy legyen bizonyíték arra, hogy mit reagál és márpedig te elkuldted őt. Utána jöhet a barátnő utána a rendőrség
2018. nov. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem állt le, egyre rosszabb. Az viszont ezer százalék, hogy a szemétláda valamit kamuzik rólam, nem akartam elhinni, de így van...
2018. nov. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!