Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem néz rám egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem néz rám egyetlen csaj sem? :/

Figyelt kérdés

Van egy kolegám, aki úgy néz ki mint a grincs, alacsony, vékony, szőrös és ma láttam, hogy neten csajozik, értelmes, 2 irányú beszélgetés zajlott... én 185 cm magas srác vagyok, állítólag jól is nézek ki és se neten, se élőben rám sem néz egy lány sem. Ha ráírok Badoon lányokra vagy vissza se ír, vagy egy-két szavas válaszok... hogy lehet az, hogy a ronda palik is csajoznak, én meg senkinek se kellek? :(


24 szűz fiú


2019. máj. 16. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet mégse nézel ki jól...

De az is lehet, hogy borzalmasan rossz a dumád/szöveged amivel rájuk írsz.

2019. máj. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted nézel ki jól?:D
2019. máj. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem csak annyit ír, hogy "Szia", meg "hogy vagy?"
2019. júl. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!