Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha egyetlen csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egyetlen csaj sem fog elfogadni?

Figyelt kérdés
Olyan különös emberke vagyok, akiket ritkán látni. Mivel magányos típus vagyok, így nem igazán van gyakorlatom a beszédben. Furcsa szokásaimat nem igazán lehet tolerálni. Nem káros szenvedélyekre kell gondolni, csak olyan fura dolgokra. Ezek olyan dolgok, amikkel egyébként el vagyok, akár órákig is. Ennél sokkal kevesebb dolgokat sem szoktak a hölgyek tolerálni..
2017. ápr. 6. 20:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%

hát, ha kapcsolatot szeretnél, ott őszintén egyértelműen kell fogalmaznod minden ködösítés nélkül


mert itt spec olyan ködösítést csináltál, hogy fel kell kapcsolnom a ködlámpámat

2017. ápr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem szeretném részletezni, maximum privátba.
2017. ápr. 6. 20:25
 3/23 anonim ***** válasza:

akkor élsz egyedül.


Ha neked fontosabban a különleges hobbijaid, amid taszítják a nőket, akkor így jártál.

2017. ápr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nekem is leirhatod :)
2017. ápr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
64%

mit kell azon szégyellni, hogy milyen vagy valójában?

ha itt névtelenül arc nélkül nem mered vállalni önmagad, akkor egy lány szemébe hogy fogod majd felvállalni ezt?

2017. ápr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Így nem tudtuk eldönteni. Lehet akár legómaratont csinálsz 48 órában, vagy gondolhatok arra is hogy kannibál vagy. :)

Teljesen anonim vagy, nyugodtan leírhatod.

2017. ápr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Szia, megírhatod nekem is privátba, nincs bajom a furi emberkékkel :)
2017. ápr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Kitalálom, szeretsz női ruhákat felvenni?
2017. ápr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem, nem a nemi identitáshoz tartozik a dolog...
2017. ápr. 6. 20:49
 10/23 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok rá.
2017. ápr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!