Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem azt hogy nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt hogy nekem sosem lehet/lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

Olyan 16-20 éves koromig úgy éreztem hogy nekem sosem lehet barátnőm, és emiatt nem is zavart hogy nincs, beletörődtem. Viszont 20 éves korom óta, mióta először voltam lánnyal azóta úgy érzem hogy nekem is lehetne barátnőm, meg nagyon is vágynék egy lányra, hogy szeressük egymást. De hiába akarok barátnőt, nem találok rá alkalmas személyt, meg úgy érzem hogy nem is tudnék kialakítani kapcsolatot. Unalmasnak gondolom magam, mert nem beszélek sokat, meg nem is szeretek társaságba járni. De persze ha lenne barátnőm akkor mennénk ide oda, de csak ketten.

Van aki hasonló helyzetben van/volt?

Nekem nem sok esélyem párkapcsolatra így ugye?:/


üdv

F


2019. máj. 16. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát én ugyan fiatalabb vagyok, de én is így érzek. Viszont nálam unalmasabb és tájékozatlanabb nem lehetsz, nyugi. Egyébként az a jó, ha az ember nem görcsöl rá a témára. Szerintem úgy nagyobb esélyed van rá, hogy egyszercsak váratlanul betoppan valaki az életedbe, ha nem agyalsz rajta folyton. Ettől függetlenül próbálkozni lehet és nem is árt, meg az sem, ha az ember időnként kimozdul otthonról. Elég valószínűtlennek tűnik, hogy egy napon valaki becsönget hozzánk, mondván: "Szeretnélek megismerni."


L

2019. máj. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól hogy hetente kírod a helyzeted, attól még nem fogsz érdemleges vàlaszt kapni a problémádra!

"Unalmasnak gondolom magam,mert nem beszélek sokat, meg nem szeretek tàrsaságba járni"

Honnan tudod hogy minden làny álma az hogy sokat beszélj és jàrjatok társaságba minden 2. nap?


Ezek amiket felsoroltál nem nagy probléma.

Engem a legkevésbé sem zavarnának. Viszont a önbizalmad(ami nincs), és a kisugàrzàsod ami az írásodból árad, na az aztàn eltántorít tőled!

Kicsit szedd össze magad, nyerj egy kis önbizalmat!

Olyan nincs hogy sose lessz valakinek baràtnője... csak abban az esetben lessz így ha te nem akarod!

Ameddig ilyen a felfogásod, ne reménykedj!

2019. máj. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyelj! Vegyél be egy andaxint, igyál meg egy sört és nyugoggyál le! Ezért nincs értelme idegeskedni!
2019. máj. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!