Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Diplomás-öltönyös mlm ügynök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás-öltönyös mlm ügynök vagy tisztességes, jól kereső vállalkozó?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre (most hogy párt keresek) hogy elég sok korombeli (30-35 éves) nő néz le engem elsőre. Nem fogadják el a meghívást, aztán hallom vissza, hogy inkább egy irodában dolgozó, öltönyös férfit választana.

Jómagam nem vagyok egy hülyegyerek, egyetemre is családi okokból nem jártam, aztán nem volt rá szükségem. Érettségim kitünő, kereskedő tanfolyamot végeztem, angolul és németül folyékonyan beszélek (és folyamatosan utazok ilyen nyelvterületekre)! Öltözködésem elegáns, márkás de laza. Autó márkakereskedésben dolgoztam fiatalon, ott elértem mindent, ma saját autókereskedésem van (nem márkakereskedés, de igényes szalon, ne egy lepukkant udvarra gondoljatok egy rozoga bódéval és lehúzással!)

Jól keresek, jobban mint néhány diplomás kolléga akiket egyáltalán nem nézek le. Évente kétszer járok Las Vegasba nyaralni, plusz egy nyaralás máshol ami jön meg két síelés (egy francia és egy svájc)

Eléggé zavar, hogy a legutóbbi randipartnerem is azért nem folytatta, mert ő multicégnél csoportvezető és ahogy hallottam, hülyén venné ki magát a munkatársak előtt ha egy autószerelővel (sic!) állna össze, nem azért tanult annyit. A hölgy angoltudása nagyjából nulla, a diplomáját a büfészakokról ismert magánegyetemek egyikén szerezte. Tegnap hallottam, hogy összeállt egy “éjjel nappal öltönyben járok” sráccal, akiről tudom, hogy nincs pénze mert spec pont hozzám jött be egyszer hogy elvihet-e bérletre pár napra virítani egy autót😆 Amúgy MLM ügynök, hitelekbe van verve, tipikus olyan akin ott a B0ss öltöny, BMW, de tankolni nem tud csak 2.000-ért. De öltönyben van! A lényeg! Jó lesz a munkatársnők elött.


Mindenki így gondolkodik? Tényleg akkora szégyen, hogy tisztességesen viszek egy vállalkozást? Sajnos nagyon sok ilyen nővel találkoztam, kezdek csalódni. Fiatalabbal meg nem akarok kezdeni, inkább a saját korosztályom.


2019. máj. 17. 09:04
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Napi kamusztorizgatás
2019. máj. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Mar Las Vegasnal kicsit tultoltad a kamut, de egynek elment.
2019. máj. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

"Tisztességes" vállalkozó :D


Na olyan is millióból egy van - és ha be is fizette az összes kötelező sarcot akkor maximum közepes életvitelt folytathat...


A "dzsukszuskocsis" vállalkozók általában "picit" csalnak. Persze szavakban mindegyik "becsületes", de valójában nem. Így könnyen "fussa" mindenre... Csak éppen mókusként retteg az összes, ha a közelben jár egy Apeh ellenőr...

2019. máj. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Igen, hihető a sztori...
2019. máj. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki irodában dolgozik, az sokszor nem MLM-es, egyébként. Oké, hogy vannak látszat menő emberek, elég sok is talán. Biztos vagyok benne, hogy egyszer majd lesz olyan ember, aki magad miatt lesz veled, és nem a szakmád miatt.

Néha az én agyamon is atfut, hogy milyen a pasi szakmája, akivel randizom, de sose a szakmája miatt dobtam őket

2019. máj. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Istenem ... ha tudnátok mennyi haszon van egy darab autón és mennyit lehet manapság eladni.

Amúgy Apeh már nem létezik. Ja és igen, nem egy vizsgálatom volt és soha nem kaptam egy forint büntetést sem! Nálam egy visszatekert autó sincs! Nem vagyok a legolcsóbb de aki hozzám jön az jó autót kap. Ha tudnátok hányszor jelentettek fel az irigyek minden indokkal.

Hú de nagy kaland két Vegas. Tudod, hogy már 150 ezerért van egy oda-vissza út? Nézted az ottani árakat? Ha vittem a partneremet is, két hét megvolt 800 ezerből, egyedül 500.

2019. máj. 17. 09:26
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem, egyik jobban csal, mint a másik. Politikában aktív is kizárva (volt ilyen, nem ismert ember, csak aktívan tevékenykedik valamelyik pártban). Amennyiben van korrekt, és tisztességesebb alternatíva azon a szinten, amit én elértem, akkor inkább az.
2019. máj. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%
Őket az élteti hogy a többi ösztönlény nő mit fog szólni. Magasztos célok. Ne várj logikát..
2019. máj. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudtam, hogy mi az az mlm, úgy kellett rákeresnem.

Innen is látszik, hogy teljesen járatlan vagyok a marketing világában. Mivel nekem fontos, hogy a párommal társak legyünk, ezért se mlm ügynökkel, se vállalkozóval nem jönnék össze, mert egyszerűen távol áll tőlem ez a világ.

2019. máj. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%

Az ember a lényeg, nem a munkája. Az bármelyik nap mehet a levesbe, ha bármi történik.

Jelenleg férfiak közt dolgozom, háromnegyedük fizikai dolgozó, nem is egy nagyon értelmes, humoros, művelt ember van közöttük.

Szóval nekem aztán tök mindegy, mit dolgozik, ha dolgozik.

36N

2019. máj. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!