Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék olyan 25-35 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék olyan 25-35 éves nőt találni, aki nagyon dögös, de emellett házias és okos is, érdeklik a tudományok, pl. az űrkutatás?

Figyelt kérdés
Ami nekem dögös az a babaarc, hosszú haj, nagy mellek... De szeretném, ha közben házias is lenne, valamint tájékozott, érdeklődne a tudományok iránt és sok mindenről lehetne vele beszélgetni. Családalapításon gondolkodom és ilyen nőt tudnék elképzelni a gyerekeim anyjának, aki otthon is megállja a helyét, a tudása is jelentős, de a külseje is nagyon ott van. Hol tudnék ilyet találni, hol próbáljak ismerkedni? Járok haverokkal mindenfelé, fent vagyok társkeresőkön is (Badoo, Tinder), de sehol nem látok ilyen nőket.
2019. máj. 17. 11:08
1 2
 1/16 Béla. A Király. ***** válasza:
97%
Van pár ilyen ismerősöm, mindegyik jegyes már minimum, de inkább házas.
2019. máj. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És milyenek a férjeik?
2019. máj. 17. 11:13
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

"Badoo, tinder"

Te ilyet tényleg szextárskeresőn keresel? :D

Ráadásul nem lehet, hogy a te előnytelen külsőd nem kell az ilyen nőnek?

Vagy nem lehet, hogy akit te keresel nem a külsőd alapján fog dönteni (ésszel), és ezért nem kellessz az ilyen típusú nőnek?

2019. máj. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
25%
Ilyesmi fajta vagyok, bár csak "közepes" melleim vannak, vállig èrő hajam ès 3 èvvel az általad megadott korhatár alatt vagyok.
2019. máj. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

"Járok haverokkal" - Te konkrétan a haverjaiddal csajozol.


"Tinder,Badoo" - Szerinted ezeken tényleg fenn van egy művelt,ertelmes nő?


Valamint te mit tudsz felmutatni,hogy egyáltalán érdekelj egy ilyen nőt?

2019. máj. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Béla. A Király. ***** válasza:
100%

Mindegyiknek normális a férje.

- nő orvos, a férj gépészmérnök, 30 év körüliek, házasok pár éve

- nő ipari formatervező, a párja programozó, most lesz az esküvőjük nyáron, 28 évesek

- nő statikus mérnök, férj matematika-fizika szakos gimnáziumi tanár, 35 körüliek, van 3 gyerekük

- nő díszlettervező, de diplomája szerint mérnök, rajong az űrkutatásért, barátja doktorált történész, 30 körüliek, most volt lánykérés


Az a közös mindegyikben, hogy teljesen normális, megbízható pasija van.

2019. máj. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj dögös, babaarcú lányokkal, aztán lehet, valamelyik olyan lesz belsőre is, mint szeretnéd.
2019. máj. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nekem az nem fontos, hogy orvos vagy mérnök legyen, miattam aztán lehet titkárnő is, ha okos és sok dolog érdekli.
2019. máj. 17. 11:30
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Meg kinyalja a valagad.
2019. máj. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
25%

Mérnök vagyok és őütönybe járok, oszt még mindég asszonyra várok. Hátha lössz őnéki jou esze, mindöggy is csak az egöt kímlölje.


Komolyra fordítva a szót, ha tudsz sok nővel ismerkedni, akkor hátha akad ilyen is. Nem valószínű, hogy az űrkutatás érdekelni fogja, de hát sose lehet tudni, hogy kibe fut az ember. Gondolom megfelelő lenne egy olyan hölgy, akit valamilyen természettudomány érdekel.

2019. máj. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!