Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek sosem lesz magasabb keresete 200 ezernél, nem a világ legokosabb embere de nem buta), akkor neki gyönyörűnek kell lennie ahhoz, hogy találjon egy férfit, akivel családot alapít?

Figyelt kérdés
2019. máj. 19. 07:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Isten, ha létezel, kérlek gyere le és ajándékozd meg aggyal szegény párákat, akik olyan ostobák, hogy ilyet kérdeznek, mint ami a jelen példa is mutatja.

Téged se az eszedért fognak szeretni, kislány.

2019. máj. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Tanár vagy?


Szerintem a szépség, a fizetés és a párkapcsolat találása nem rendezhető össze egy képletbe, nincs értelmezhető korreláció.


Most akkor egy jól kereső nő lehet csúnya, az sem baj, attól még lesz családja? Vagy mégis hogy kell ezt értelmezni?

2019. máj. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Mérnök vagyok, nagyon jó keresettel (legalábbis a 200-hoz képest).


Az utolsó 10 évben nem volt olyan párom vagy randi partnerem, aki megközelítőleg keresett volna annyit mint én vagy sokkal többet mint te.


Pedig mindegyikük diplomás, magasan képzett nő volt.



És egyikük sem volt topmodell. Mind csinos volt persze az én szememben, de azért inkább csak azért jöttek be, mert az én típusaim voltak (volt akire a haverok konkrétan azt mondták, hogy csúnya, de nekem tetszett nagyon).



Mi férfiak ha a pénzre figyelnénk, sosem lenne társunk, legyen annyi keresete, hogy a napi cuccaira nem nekem kell pénzt adnom, és az már tökéletes.

2019. máj. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Az a helyzet, hogy ezen az oldalon mindenki dobálózik itt a több száz ezres fizetéssel pedig a szörnyű valóság az, hogy Magyarországon az emberek vidéken túlnyomórészt minimálbért keresnek vagy a bérminimumot és a fizetésük a közelében sincsen a 200 ezer forintnak sem. Ez a szörnyű valóság.


Pár éve ismerősöm egy vidéki gyárban dolgozott mint szerelő és normálisan két műszakban MINIMÁLBÉRT keresett!! Bár Pesten nyilván más, meg a nyugatabbra eső nagyvárosokban..

2019. máj. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, gondolkodj! Szerinted azok az ápolónők, tanítónők, tanárnők, közalkalmazottak (önkormányzatoknál, járási hivatalokban stb.), bolti eladók, akik nem gyönyörűek, azok mind magányosak?
2019. máj. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

@4: ez így van. Nem véletlen átlagot közöl a KSH a medián helyett.


Az átlag szépen mutat Mo-n, egyre nő, a valóság viszont az, hogy itthon az emberek kb 80%-a a statisztikákban szereplő összegeknél jóval kevesebbet, kb 20% (főleg Bp, főleg multik és beszállítóik) pedig jóval többet.



Ez okozza azt, hogy a 80% el sem tudja hinni, hogy vannak területek, ahol a netto 200 pályakezdő bér, mert náluk az egész megyében alig vannak akik ennyit hazavisznek.


Ettől még nem dobálózik senki túl magas összeggel.


Viszont pont a fizetések kétfelé szakadása miatt nem lehet komoly pár választási szempont. A 80% a 200-at is jó bérnek érzi, aki meg a másik oldalon van, az pontosan tudja, hogy nagyon szűk körből válogathat csak, ha ragaszkodik a saját bérszínvonalához a párjától is.

2019. máj. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Így van. 201.000 Ft-nak kell lennie a keresetednek, az a beugró, hogy családot alapíthass. Olyan dinka vagy. 🤗😃 Lüke!!!

31F

2019. máj. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, szerintem görbe tükörben nézed magad, vagy a dolgokat. Te mit nézel egy férfiban?


Az, hogy egy nő vonzó, vagy gyönyörű, nem feltétlenül ugyanaz. Nekem egy szépségkirálynő nem feltétlenül vonzó, ráadásul rengeteg a beképzelt, álomvilágban élő,az embereket megvető nő. (Férfiaknál is hasonlóan rossz helyzet van.)


Szóval inkább legyen egy nő külsőre, viselkedésre vonzó. Elfogadom ha vannak hibái, de ő is fogadja el az enyéimet. A kereset annyiból problémás, hogy aki pl keveset keres (nő), elvárhatja hogy a férfi dolga a pénzkeresés, ő pedig inkább szülni szeretne. Ha jól keres, akkor meg a férfi van hátrányban, hogy milyen béna, miért csak ennyit keres...

Ha szereti egymást két ember, akkor nem lesz az ilyen problémáknak jelentősége, mivel inkább együtt akarnak élni, és áthidalni ezeket, mint hülyeségek miatt veszekedni.

2019. máj. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
Nem. A kereset csak nektek nőknek számít. Nekünk férfiaknak az a legfontosabb, hogy értelmes és normális legyen a nő. Még a külső is csak másodlagos.
2019. máj. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez az anyagiasság leginkább a nőkre jellemző! Én még nem hallottam olyanról hogy egy átlag viszonylag szép lány nem kene egy pasinak azért mert a lány mondjuk csak 150 ezret keres. Ellenben azt sokat hallani hogy egy 25 éves udvarló férfinek lennie kell saját lakásnak/háznak , autónak , diplomának , és minimum 500 nettó fizetésnek.
2019. máj. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!