Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi megkeseredett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi megkeseredett nő a társkeresőkön, meg az interneten?

Figyelt kérdés

És ami kifejezetten jellemző az ilyen nőkre, hogy magukkal teljesen elégedettek, és nem értik, miért nem kellenek egy férfinak sem.

Helyette hibáztatják az összes férfit, meg béna mind, nem tudják milyen az igazi nő, és csak a szolgalelkű, kedves, törékeny lányokat keresik a férfiak, nem őket, akik ordenárék, közönségesek, okoskodóak, lusták, egoisták, stb.

Az, hogy hogy néznek ki, másodrendű, mert annyira el vannak telve önmaguktól, hogy egy papucs+szakadt fürdőköpeny kombóban is dögösnek érzik önmagukat.



2017. jún. 3. 19:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Mert megkapják a buksi simit és pozitív megerősítést.
2017. jún. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Tehát van önbizalmuk, és te nem kellesz nekik?
2017. jún. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
#2: Elolvastad egyáltalán a kérdést?
2017. jún. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%
Érdekes, én ezt inkább fordítva tapasztalom. Csak olvass el pár "a csajoknakcsakagazdagbunkoalfahímekkellenek" kérdést.
2017. jún. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy igazi jó önbizalommal és kisugárzással rendelkező nő papucs+szakadt fürdőköpenyben is dögös :D

El vagy kicsit tévedve :) gondolom, ezek a nők nem akartak veled nagyon ismerkedni se

2017. jún. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért van ennyi megkeseredett ember MINDENHOL? Az, hogy a társkeresőkön az ilyen lányokat fogod ki, nem jelenti azt, hogy az összes nő ilyen. Például, mindkét nem ha sok elutasítást kap, elkezd általánosítani, és mert, hogy a másikaknak könnyebb... Szerintem a te kérdésed megkeseredett :)
2017. jún. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%
olyan nő nincs aki nem kell senkinek,lehet akármilyen ordenáré,egoista lusta,max neked nem
2017. jún. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Hozzák a papírformát. Magyarok vagyunk, nem? Na, és miről ismerszik meg a hazánkfia? Látástól Mikulásig képes panaszkodni...
2017. jún. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

Most én csak magamból tudok kiindulni, de nekem a társkereső meg az internetes ismerkedés úgy általában amolyan "végső megoldás" lenne, amire csak akkor fanyalodnék, ha már nagyon egyedül vagyok és már csomó lehetőséget kipróbáltam és nem jött be. Nem tudom, milyen gyakori ez a nézet a világban, de el tudom képzelni, hogy ha én oda kerülnék hogy online próbáljak párt találni, akkor addigra már elég megkeseredett lennék.


Az meg úgy általában igaz, hogy mindig könnyebb a másikat hibáztatni és magunkat tökéletesnek látni, nem kevés intelligencia és önismeret kell hogy belássuk a magunk tévedéseit és hibáit. A leírásod alapján azért nem a legokosabb népréteggel próbálsz ismerkedni, szóval így nem csodálom, hogy ez a tapasztalatod.

2017. jún. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok: igen, elolvastam a kérdést. És én ezt látom benne:

"magukkal teljesen elégedettek"

" papucs+szakadt fürdőköpeny kombóban is dögösnek érzik önmagukat"


"Helyette hibáztatják az összes férfit, meg béna mind"


Ez tudod mit jelent? Hogy magukkal semmi bajuk, a kérdezővel annál több. A többi az ő szubjektív véleménye, ami nyilvánvalóan keserűségből jön.

2017. jún. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!