Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van itt ennyi megkesered...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van itt ennyi megkeseredett férfi és nő?

Figyelt kérdés

Mi értelme van annak, hogy itt írjátok a provokatív és degradáló válaszaitokat?


Mivel lesz jobb, ha itt gerjesztitek a feszültséget és oltogatjátok az ellenkező nemet?


Attól nektek lesz párotok, vagy jobb lesz? Szerintem, nem.


Attól, hogy valakinek rossz tapasztalatai voltak miért kell folyton folyvást minden kérdés alá odaírni, hogy a nők/férfiak csak erre jók, csak csalnak stb.


Valaki ezt, meg tudná nekem magyarázni, hogy miért csinálja? Mire jó ez?


2017. aug. 20. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Egyszerű a válasz:

Sok férfitársam elgondolkozik rajta,és ha már csak egy nem lép bele abba a hibába,hogy nőkkel kezd, akkor már megérte.

Gusztustalanul válogatnak a nők,és ha nem olyannak születsz,kb. kuka vagy mindegyik számára.

Annyi csalódáson nem kell keresztülmennie,és legalább foglalkozik mással,és nem alázzák őt is százszor a porba a nők,mint pl. engem is.

2017. aug. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Az ilyen máshol nem tudja kitombolni magát. Képzeld csak el mennyi frusztráltság lehet bennük, plusz olyan ingerszegény életet élnek, hogy nincs hol levezetni, csak egy anonim weboldal, ahol érezhetik magukat valakinek. Nem szabad bántani őket, ahelyett hogy te is beléjük rúgsz, inkább ignoráld őket. Nehéz, mert mindenhova odapofátlankodnak, de picit képzeld magukat a helyükbe.
2017. aug. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
*magadat a helyükbe
2017. aug. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#2


Nem beléjük rúgni akartam, hanem megérteni őket, hogy miért csinálják!


Ezzel nem csak saját magukat hergelik fel? Feleslegesen?

2017. aug. 20. 18:00
 5/12 A kérdező kommentje:

#1


Sajnálom, hogy ennyi rossz tapasztalatban volt részed!

Ezek szerint, te "segítő" szándékkal írod, amit írsz!


Ez becsülendő!


De miért általánosítasz? Neked volt X rossz tapasztalatod, bizonyos nőkkel, sajnálom és biztosan megérdemlik, amiket róluk írsz, ha írsz.


De emiatt a néhány nő miatt, miért kell az összeset elítélni és becsmérelni?

2017. aug. 20. 18:03
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok kérdező, arra kíváncsi, hogy kinek, milyen tapasztalatai vannak "ezzel- azzal" kapcsolatban. Akinek rossz tapasztalatai vannak, miért ne írná meg, ha már egyszer kérdezik?
2017. aug. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6


Félreértettél!


Nem a rossz tapasztalattal van bajom.


Hanem, a tipikus minden nő sza..jha, minden férfi megcsalja a feleségét típusú hozzászólásokkal.


(Biztosan te is találkoztál már velük, nem egyszer!)

2017. aug. 20. 18:09
 8/12 A kérdező kommentje:

Kérlek ne pontozzátok már le egymást, legalább ezen kérdés alatt ne.


Minden hozzászólás értékes, attól, hogy neked más a véleményed!

2017. aug. 20. 18:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan el vannak keseredve ami javarészt maguknak köszönhető, de nem feltétlen és elég nagy túlzással kiélik itt magukat, mert azért ha végiggondolod elég rossz magadban tartani a sok felgyűlt lelki sebet és itt mivel ez anonim oldal itt kieresztik magukból a gőzt, és ez nagyon jó érzés tud lenni utána! Beszéltem itt privátba pár megkeseredett emberrel és bizony megtudtam érteni őket, csak a nőket alázó magyarázatuk azért elég erős volt.
2017. aug. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem általánosítanék,ha nem ezt tapasztaltam volna egész életemben.

És a "rendes"nek mondott nők is pontosan ugyanúgy pofára ejtenek,ha nem jóképűnek születsz,és ugyanúgy nem érdekled őket. Soha nem találkoztam még kivétellel, pedig azért sokat jártam el helyekre,és sok nőnél próbáltam kezdeményezni is.

Feleslegesen.És régen én is azt hittem, hogy létezik még az,hogy majd egyszer nekem is lehet barátnőm meg nem mindegyik olyan,de ez csak tündérmese.

Egész eddigi életemben visszautasítottak,kinevettek,megaláztak a nők,vagy csak szimplán levegőnek néztek.

Ezt nem lehet jól kezelni,mikor az utolsó bunkónak is összejön körülötted,aki emberszámba nem veszi a nőket,csak azért mert jó genetikával született...


26/F

2017. aug. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!