Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mi tenné könnyebbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi tenné könnyebbé férfi oldalról a párkeresést?

Figyelt kérdés
Szerintem az ha egy nőre kevesebb férfi jutna, nem válogathatnának annyit a nők, és nem a felső kategóriás férfiaknak adnának esélyt, a nők is kezdeményezőbbek lennének, ne csak a férfi teperjen. De ez csak az én elgondolásom. Szerintetek mitől lenne egyenlő a párkeresés a két félnek?
2019. máj. 19. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Teljesen mindegy! Mert ilyen nem lesz!


Néha vicces ahogy a rossz képességű sracok elméleteket gyártanak hogy minek kellene megváltoznia (önmagukon kívül ) hogy legyen nekik is csajuk.

2019. máj. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem attól, ha a pasik is megválogatnák, hogy kivel akarnak lenni. Nem pedig halászhálót játszanának, hogy majd amelyik beleakad az jó lesz, csak legyen rajta lyuk, meg 2 mell.
2019. máj. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Legyen egy érdeklődési köröd. Ha van, akkor olyan közegbe kell járni. Innentől kezdve a közegben csak akad valaki, hasonló gondolkodású, nem ronda lány, akivel még lehet valamit kezdeni..
2019. máj. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1.én bántottalak? Ennyierővel te meg frusztrált vagy, nem értem miért nem lehet egy normális kérdésre normálisan válaszolni. Ha nem tetszik, ne válaszolj! Miért kell személyeskedni?
2019. máj. 19. 15:48
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

"ha egy nőre kevesebb férfi jutna"


Szerinted hány jut? Mert férfi többlet nincs.

2019. máj. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Ha a nők nyitottabbak lennének arra, hogy a valóságban, hétköznapi szituációkban megismerkedjenek szimpatikus idegenekkel, és küldenének is nekik jeleket, hogy ha odamegyek, akkor nem fognak elküldeni.

Mert amit a nők többsége "jelnek" gondol, az konkrétan másik oldalról sokszor az érdektelenség kifejeződésének tűnik. És ezt tapasztalatból mondom, mert már többször volt, hogy valakinél inkább úgy tűnt, mintha nem érdekelném, de mégis odamentem, és kiderült, hogy alig várta, hogy megszólítsam.

2019. máj. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%

Az ha agyalás helyezett csajoznál.


"egy nőre kevesebb férfi jutna"


Közelítőeg 1 férfi jut átlagban. Ha olyanra hajtasz, akire sok más srác is hajt , akkor ki kell tünnöd. Ha kevésnek érzed magad, akkor ne olyanra hajts, akit mindenki akar.


"nem válogathatnának annyit a nők"


Férfiak és nők is válogatnak. Néha számunkra lényegtelen vagy előnytelen szempontok szerint, de az mindig kizárólagosan magánügy. Ha valakinem nem felelsz meg, akkor ne az ő elvárásait akard megváltoztatni, hanem keress mást.


"nem a felső kategóriás férfiaknak adnának esélyt"


Ha de viszont felsőkategóriás lányról álmodozol, akkor ne csodálkozz, hogy ő is felső kategóriás férfiak közül választ.


"nők is kezdeményezőbbek lennének"


Sok nő ketdeményez a neki tetsző férfiaknál. Aki nem tetszik nekik, annál miért kezdeményezzenek?? De te is kezdeményezhetsz.

2019. máj. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Szerintetek mi tenné könnyebbé férfi oldalról a párkeresést?" A versenyképesség növelése.


Esetleg gondolkoztál már azon, hogy dolgozz magadon? Kifejlesztetted a társas énedet? Tudsz kommunikálni?

2019. máj. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!