Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, szerintetek a PUA...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek a PUA módszer működik, lehet vele könnyen csajozni szerintetek?

Figyelt kérdés
2019. máj. 21. 21:42
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
9. Serintem pedig semmi köze nincs ahoz, hogy ostoba-e a Nő vagy nem, hogy bejön Neki egy pua.
2019. máj. 21. 23:11
 12/42 anonim ***** válasza:
65%
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2019. máj. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
78%

Igen, nálam teljesen jól működik. Ha észreveszem hogy a fiúcska manipulál, trükközik, akkor azonnal dobom.

Meg müködik a trénerek esetében is, ugyanis halálra keresik magukat az idióta fiucskákon.

Egy férfinak nincs szüksége semmilyen módszerre.

2019. máj. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem igenis tanulni lehet a PUA-ból. Határozottságra tanít és arra hogyan kezeljük a nők elutasítását. Pl. Shit Teszt

De nyíltan a szexuális töltetű megjegyzéseket nem mindig szeretik a nők hallani. Mindennek meg van a helye. Úgyhogy szerintem nem csak pénz lehúzás a PUA. De én nem fizetnék még 30 ezret sem egy ilyen tanfolyamért, nem még 100 ezret.

2019. máj. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:

14


"arra hogyan kezeljük a nők elutasítását. Pl. Shit Teszt"


Igen csajok és ha férfiak lennétek és nem mennéték PUA-ra hogy kezelnétek a shit teszteket??


"De én nem fizetnék még 30 ezret sem egy ilyen tanfolyamért, nem még 100 ezret.


"

Pedig Lehet, hogy a 100-ezer ft-oson jobban megtanítanak a csajozasra .

2019. máj. 22. 00:37
 16/42 anonim ***** válasza:
82%
Kreténség
2019. máj. 22. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
87%

Én vettem a fáradságot és rá kerestem az előbb említett női tesztekre. Valahol az írás háromnegyede körül van ez a remek szösszenet :


Milyen fajtái lehetnek a női teszteknek, mire kell figyelni?


"Gyanús, ha irreleváns dolgokkal közbevág – ezzel tesztel, hogy kezedben tudod-e tartani az irányítást. Előfordul, hogy lazán flörtölget jelenlétedben, amikor pedig már tudod, hogy vonzódik hozzád – nyugi, csak féltékennyé akar tenni. És persze az sem a véletlen szórakozása, ha értelmetlennek tűnő dolgokkal szivat akár nyilvánosan is – ezzel is csak a határaidat próbálgatja. Tehát tudjuk, hogy a nők tesztelnek. Mindig. És ennek örülni kell, hiszen feladat elé állít, kíváncsi, átmész-e rajta. Ha még erre sem veszi a fáradságot, akkor fájdalom, de pasiként nem rúgsz nála labdába. Vagy csak nem vetted észre, hogy tesztelt.

Képzeljük el a fejlődési szinteket egy átalgosan fejlett pasinál. Egy gyönyörű lányt hajlandó volt leszólítani, dumálnak, erre a lány beszól valami bántónak tűnőt. Mihez kezdhet ekkor? Egyrészt szerencsétlen tétlen csendbe süpped. Felsült. Dühös lesz a lányra. Felsült. Észrevette, hogy hoppá, itt most valamit villantani kellene, de nem tesz semmit, ezért haragszik is magára. Felsült. De legalább már tudatos. Nem lesz dühös, nem reagál rá sehogy, legfeljebb közömbösen “aház” egyet, de pont azzal reagál, hogy nyugtázza és folytatja lazán tovább a társalgást. Átment a vizsgán. "


Tehát ne hagyd hogy a beszélgetés természetesen menjen előre tessék akarattal irányítani ha a nő úgy viselkedik mint egy riherongy és minden szembejövővel flörtöl annak még örülj is. Ha (szerinted) értelmetlen dolgokkal szivat ne az jusson eszedbe hogy szivatva vagy és csak szórakozik vagy hogy bár neked értelmetlennek tűnik neki esetleg fontos az adott szokás kérés stb. NEM ez teszt! És ha ezek után még bunkózik is nem gáz tégy úgy mintha fel se tűnt volna had taposson mint egy rongyot.

Ezek aztán a tanácsok. Aztán jön a hiszti hogy minden nő kihasznál meg félre megy. Könyörgöm ha azt tanítják hogy tudatosan ne vedd figyelembe a jeleket hát meg is érdemled.

A férfiaknak nem ilyeneket kéne "tanítani" sőt eleve nem csak a férfiakat kéne segíteni. Nagyon sok emberre nemtől függetlenül rá férne egy önismereti és általános szociális készség fejlesztő tréning. Aki nem tudja hogyan kezeljen egy szociális helyzetet fogalma sincs mit illik mire mi a jellemzően helyes reakció. Persze nem lehet mindenkire egy sémát rá húzni de az alapokat érdemes lenne tudni.

Azzal hogy megtanulsz ilyen teszteket meg csók izét meg tudom is miket amit itt írtok azzal a nők egy x százalékánál nyert ügyed lesz vagy legalábbis nagyobb esélyed. De honnan tudod hogy te arra a típusú nőre vágysz? Arra aki flörtöl bunkózik nem figyel rád stb. Az ilyenekből nem lesz hosszú békés párkapcsolat.

Nem véletlen hogy azok a nők akik gyereket és családot akarnak egy biztos kapcsolatot azok eleve kukázzák az ilyen flörtőlgetős bunkókat. Aki mégis ezeket választja a jelek ellenére pont annyira tartom butának mint azokat akik a fent idézett "oktatást" alapul véve besétálnak a csapdába.

Hogy vissza térjek az alap kérdésre lehet a pua-val csajozni bizonyos körökben és bizonyos helyzetekben de pua-val tartós kapcsolatot összehozni marha nehéz lehet. Szerintem a pua olyan mint a fogfájásra a fájdalomcsillapító. Ideig óráig látszat megoldást jelenthet de a valós probléma megmarad sőt kezelés hiányában romlik.

2019. máj. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
63%

Ennyi értelmetlen hülye fszsagot egy helyen. És sokan tényleg bedolnek ennek és pénzt adnak ki ezért.

Na az ilyen pasik nem kellenek értékes nőknek!

2019. máj. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:

17

"A shit test azt a célt szolgálja, hogy felmérje a férfi érzelmi stabilitását, egy váratlan szituációra adott válaszát."


A teszteket tudatalatt csinálják a Nők, nem tudatosan.

2019. máj. 22. 08:43
 20/42 A kérdező kommentje:

[link]


lasd: Szubjektív minőségellenőrzés nem középiskolás fokon resz

2019. máj. 22. 08:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!