Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, szerintetek a PUA...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek a PUA módszer működik, lehet vele könnyen csajozni szerintetek?

Figyelt kérdés
2019. máj. 21. 21:42
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
#30-as, ezt kifejtenéd bővebben?
2019. máj. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
15%

"Ha észreveszem hogy a fiúcska manipulál, trükközik, akkor azonnal dobom."


Az igazi profi Puák úgy csinálják, hogy észre sem veszed.

2019. máj. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
96%

A #17-es jókat írt erről a puás shit-teszt mániáról, de én kiegészíteném.


"Gyanús, ha irreleváns dolgokkal közbevág – ezzel tesztel, hogy kezedben tudod-e tartani az irányítást. "

Ez a shit teszt dolog a legnagyobb marhaság a puá-ban, de nem véletlenül sulykolják a pua "oktatók" a szerencsétlen pua-tanoncok fejébe. Egyszerűen bebeszélik a kis lúzereknek, hogy a férfi-nő kapcsolat FOLYAMATOS dominancia- és cicaharc, ahol mindig tovább kell képeznie magát a kispuának, hogy up-to-date legyen.


Ha sétáltok az utcán, beszélgettek, a csaj észrevesz valamit, pl. a kirakatban egy ruhát vagy egy moziplakátot, és felkiált, hogy "jé, ezt már olyan régóta kerestem!" - az normál felfogás szerint csak a beszélgetés továbbvitele, egy megjegyzés, amiről tovább tudtok csevegni. A puások szemében viszont a gonosz nő öntudatlan kísérlete, hogy jól ledomináljon.


És miért próbálják ezt bemagyarázni a puák a lúzer kispuáknak? Mert üzletileg ez a leghasznosabb a számukra. Ha a pua-nebuló mindenben a shit tesztet látja, újra és újra elmegy majd a hülye tanfolyamokra, hogy a "legújabb shit tesztekkel" is képben legyen. Még több pua-tanfolyam ---> még több pénz a pua oktatóknak.


Ja, hogy közben a kis pua-diákból egy neurotikus görcs lesz, mert már a "szép napunk van, nem?" kérdésben is shit-tesztet lát, és görcsösen megpróbálja "ledominálni" a helyzetet? Ez a balf...sz pua-mestereket nem érdekli. Ők már a pénzüknél vannak.

2019. jún. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
91%
Milyen pua módszer? Amikor hozzányomják a nőhöz az ágyékukat, hogy "jelezzék a dominanciát"?
2019. júl. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
94%
Úgy lehet vele csajozni, hogy beszélgettek egy lánnyal, felmerül a pua téma, megbeszélitek milyen hülyeség ez a módszer, ebben egyetértetek, és jó hangulatban telik az este további része.
2019. júl. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
7%

Én olvastam róla sokat, és ezért az itteni nők ki fogják kaparni a szemem, de szerintem van benne ráció. :D Persze nem mondom, hogy néha nem éreztem sértve magam, de alapjáraton valóban olyan dolgokat "tanítanak", amik működőképesek lehetnek, néha nevettem is azon, hogy mennyire igaz egy-egy dolog, amit állítanak a nőkről. A push and pull pl. egy működő taktika, én tudattalanul is alkalmaztam mindig, ahogy kb. minden barátnőm.


Ugyanilyen szabályszerűségeket a férfiakról is fel lehetne festeni, csak a nőknek nincs erre "szükségük".


Van egy kedvenc kommentem a témában, amit több barátnőmmel is megosztottam, mindannyian visítottunk rajta:


Egy cikkben ki volt hangsúlyozva, hogy a nők az érzelmileg stabil férfiakhoz vonzódnak, első komment:


"Ez nem igaz, az idegbetegekhez vonzódnak, mer' azok olyan érdekesek"


És tényleg. :DDD Rossz szembesülni vele, hogy te sem vagy más mint a többi, de én pl. saját magammal kapcsolatban is rádöbbentem dolgokra a PUA szemüvegen keresztül, szerintem nőként is érdekes.

2019. júl. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
94%

Hát ez jó. És mondd csak, előző, amennyiben te nőként írtad azt, amit írtál, te honnan ismersz PUA technikákat?

A másik, nem lenne egyszerűbb magyarul leírni, hogy "húzd meg, ereszd meg" technika? Vagy az már nem hangzik eléggé "profin"? Snob alert.

2019. júl. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, kicsit sem sznob. Ezt a technikát pedig így hívják, hiába van magyar megfelelője is, a magyar fórumokon is így nevezik, ráadásul angol nyelvű oldalakon is szoktam szörfözni, akármilyen meglepő. Nem vagyok amúgy penge a témában, de olvasgattam róla, mert érdekelt.
2019. júl. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

A pua egy szexista, lehúzó intézmény, akik nem megoldani akarják a társadalmi problémákat, hanem eszkalálni. A nemi egyenlőtlenség reprodukciójához teljesen hozzájárulnak. Már több kutatás kimutatta már azt, hogy nincs férfi és női agy csak férfi és női szocializáció, magyarán nem lehet biológiailag megmagyarázni a különbségeket.

Na meg telebeszélik a másik fejét azzal a hazugsággal, hogyha nincs nőd az csak a te hibád lehet, azzal nem foglalkoznak, hogy ezer oka lehet ennek és nem mindig az egyén hibája ez, ezért fizess nekik majd ők megmutatják a tutit.

Ha jót akartok kerüljétek el őket és inkább egy élhető, egyenlőbb nemi sztereotipiáktól mentes társadalomért álljatok ki!

2019. júl. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%
36: én elég sok ilyen idegbeteget dobtam már, csöppet sem vonzódom hozzájuk. Ha nekik játszmázásra meg bunkózgatásra van szükségük, akkor keressenek mást, akik ezt élvezik (például téged és a barátnőidet), én meg keresek olyat, aki hozzám illik és nem egy nagyra nőtt kisgyerek. Az életem így is elég nehéz, az időmet és energiámat más, hasznosabb dologgal is el tudom ütni.
2019. júl. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!