Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amikor egyetlen lányra koncent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egyetlen lányra koncentráltam az erőimet, h igazán megismerhessem, mindig kudarcot vallottam, de ha egyszerre több lánnyal tartottam folyamatosan a kapcsolatot és megoszlott rájuk a figyelmem, akkor ők tepertek értem. Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Megint eljutottam oda 25 évesen, h szerelmes lettem vkibe, akibe nem kellett volna.. Nekem csak ő számitott, senki más.. Csak ő érdekelt, csak vele akartam lenni és csak vele képzeltem el a jövőmet.. Hiba volt csak rá figyelni, csak az ő kedvébe járni, csakis rá figyelni..


A régi énemre emlékszek vissza amikor több lánnyal is ismerkedtem, egyszerre akár 4-5-tel is.. Sokkal kevesebb idő és energia jutott egy egy lányra és ők futottak utánam, keresték a társaságom és többet is akartak barátságnál..


Nagyon el vagyok keseredve 25 éves életerős férfi létemre.. Legszivesebben zokogni tudnék mint egy kisgyerek.. Erős, kitartó, massziv jellemű férfinak tartom magam aki mindíg törekszik a jobbra önmagával kapcsolatban és aki mindíg fejlődni akar.. Most meg egy senkinek érzem magam..


-Amikor mindent bele adok egy valakivel kapcsolatban akkor folyton kudarcot vallok.. Amikor fél vállról veszem őket, egyszerre többel ismerkedek és adott esetbe még tudnak is egymásról, akkor kapom tőlük a kitüntetett figyelmet és akkor éreznek irántam többet.. Miért??


Ez csak velem fordul elő h én vagyok ilyen szerencsétlen??



2019. máj. 22. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Amikor az ember szerelmes, meg akar felelni a kiszemeltjének, sebezhető és kiszolgáltatott.

Amikor nem komolyak a dolgok, sokkal lazább oldalát mutatja a személyiségének. A lazaság pedig vonzóbb, mint a megfeszített megfelelni akarás állapota.

Ne aggódj, engedd el a rossz emlékeket. Nagyon fiatal vagy még és a leírás alapján közel sem a lúzer típus. Terem neked is babér.

2019. máj. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
Sajnos én magam is ezt tapasztaltam eddig. Instant zsákutca, ha egyetlen valakire összpontosítasz, gyakorlatilag el van könyvelve a kudarc. Viszont nézd a pozitív oldalát, tapasztalatot szereztél, amiből profitálhatsz a jövőben. Próbálj meg több vasat tartani a tűzben (nem kell feltétlenül tudniuk a kiszemelteknek, hogy párhuzamosan tartod a kapcsolatot másokkal is), így talán lazábbra tudod venni, nem görcsölsz rá semmire és ez mindenképpen pozitívumnak fog majd számítani. Ez van, akármennyire is lepontozandó tény, de sajnos ez a kőkemény valóság.
2019. máj. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézd a pozitív oldalát: nyilván jól nézel ki. Ugyanis a legtöbbünknél még a félvállról vevés sem működik, a legtöbb pasit egyszerűen letojják a csajok. Ha érted tepernek, az azt jelenti, hogy vonzó vagy.
2019. máj. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!