Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek gáz lenne ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz lenne ez a randira hívás? Ha szingli lehet kizáró ok az ismerkedés módja?

Figyelt kérdés

Járok focira egy tornaterembe a terem mellett van egy fodrászat, akarva akaratlan régóta látom, hogy milyen csinos dekoratív lányok vannak ott.

Aztán az én fodrászom nem jól csinálta a hajamat már sokadjára. Gondoltam bejelentkezek. Meg is történt igazából aki csinálta a hajamat megtetszett nekem, mivel korban is hozzám közelinek tűnik és én sem vagyok egy csúnya pasi.

És ne ilyen pics@t képzeljetek el hanem átlagos, de csinos lányt. Facebookon nincs kiírva hogy kapcsolatban lenne és pasival sincs képe. Ez nem jelenti azt hogy szingli viszont nem is zárja ki azt biztosan.


Aztán most én eldöntöttem hogy randira hívom, veszíteni semmit nem veszíthetek, legrosszabb eset, hogy ha elhívom és van is csávója és pont ott van, akkor is ha agresszív típus és még erősebb is nálam. Tehát csak ha minden feltétlel teljesül akkor bukhatok rajta, minden más esetben vagy nyerek vagy marad a régiben minden.


Szóval ha bemegyek a fodrászatba és félrehívom, elmondom hogy tetszik és el szeretném hívni meginni egy kávét vagy üdítőt. Ez a szöveg közlése és módja gáz?

Igazából a cél megvan tehát azt eldöntöttem csak az oda vezető útban szeretnék segítséget kérni.


Köszönettel, 26 F



2019. jan. 30. 01:35
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Teljesen jó terv.

Csak használj vesszőt, amikor gépelsz. Jobb benyomást fogsz tenni a kis fodrászlányra is.

2019. jan. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt a vesszős dolgot nem értem :)
2019. jan. 30. 01:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Semmi gáz nincs benne, teljesen rendben van.


"legrosszabb eset, hogy ha elhívom és van is csávója és pont ott van, akkor is ha agresszív típus és még erősebb is nálam"

Igazából ezzel is nyersz, mert így legalább tudod hogy talán jobb is hogy nem jöttél vele össze.

2019. jan. 30. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem korrekt.

Max nemet mond, az agresszív pasi is extrém túlgondolás :D Hajrá.

2019. jan. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A fodrász lányok szinte mindegyike foglalt, nekem vannak fodrász barátnőim, onnan tudom. És képzeld, nem minden lány hirdeti a közösségi oldalán, hogy kivel van kapcsolatban. Amit te csinálsz az ijesztő, nyomozol a lány után, aztán a munkahelyén zaklatnád. Miért akarod kellemetlen helyzetbe hozni a munkatársai előtt? Majd kereshetsz magadnak másik fodrászatot, ha ezt megpróbálod amit itt leírtál, nem fognak szívesen látni ott abban biztos vagyok.
2019. jan. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az nem baj, tudok vagy 5 fodrászt aki kapcsolatban van és sosem nyomultam rájuk bármikor mehetek azokhoz.
2019. jan. 30. 14:09
 7/7 anonim ***** válasza:
5: Ennél még a csajok is durvább "nyomozásokat" csinálnak, volt csaj aki a srác telefonszámát is kiderítette, hogy felhívhassa. És akkor mi van... valahogy el kell kezdeni.
2019. máj. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!