Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért értékesebbek a pici...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért értékesebbek a pici mellű lányok?

Figyelt kérdés

6-7 éve is inkább a pici mellekre szavazott a többség, olyan 60-40% volt az arány. De ez azóta kb 98-2% lett.

Illetve sokan írják, így van ám az életben is, nagymellű lány még szexre se kell senkinek. Kivéve ha szilikon, az kell.

Értem, hogy sokkal könnyebb vékony, kismellű, jó alakú, szép arcú értelmes lányt találni, mivel sokkalta többen vannak, mint a vékony, szép arcú, jó alakú, értelmes nagymellű lányok, de akkor se kéne a másik csoportot bántani.


Illetve már a nők is kezdik.

Régebben egy lány írta, "a férfiak több, mint 98%-a az alacsony, barna hajú, pici mellű, vékony lányokat szereti".

A többi férfi meg nem olyan partiképes, hogy válogasson, ezért megosztoznak a maradékon?


Ide komolyan ovisok kommentelnek?!


2019. máj. 24. 08:12
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem az itt lévő férfiak 90%-a még sosem látott hús-vér meztelen nőt.
2019. máj. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
17%
Nem értékesnek de nyilván szebbek és vonzóbbak.
2019. máj. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:

2, Ha van két centire dekára egyforma lány, és az egyiknek AA-s melle van, a másiknak meg D-s, akkor az előbbi szebb és vonzóbb?


Aztán hogy a férfiak nem felszínesek, á, hova....

2019. máj. 24. 08:25
 4/43 anonim ***** válasza:
49%

Kis mell=vékony, kislányos alkat. Ha már legálisan nem dughatnak 12 évesekkel, legalább nézzen ki úgy, mint egy 12 éves.

Ezért jön be nekik a kopasz barack, a babapunci, a babás arc, és ezért terjed, hogy 23 felett rohamosan elkezd a nő öregedni.

2019. máj. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
59%

Azt ki be hagyjam, hogy a hosszú haj is ezért fontos, hogy 12 éves kislánynak nézzen ki, ne kisfiúnak. Egy kismellű, rövid hajú, vékony nő kb. olyan meztelenül, mint egy kisfiú.

Khm...most lapozzunk, hogy az anált miért tartják izgatónak...

2019. máj. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
75%
Ne vedd fel mások hülyeségeit:) 26f nekem inkább a nagy mint a kicsi
2019. máj. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

Nem zavar, ha másoknak vannak preferenciái, valamilyne szinten mindenkinek vannak.


Csak nem értem, mi értelme a bántó megnyilvánulásoknak (lásd: 2-es).


Azt is fel tufom fogni, hogy igenis 10-ből 7-nek nyilván a kicsi, már csak a fenti okok miatt is (nagyobb a választék).

De amikor azt hallani, 10-ből 9,5-nek, és az a 0,5 is csak azért nem, mert a "csúcs, szebb és vonzóbb kicsi mellű lányok nem adnának neki esélyt"

2019. máj. 24. 08:37
 8/43 anonim ***** válasza:
91%

Fúú, phasztmeg, komolyan itt, a gyiken élő nyomikból akarsz levonni követkzetéseket a nőkre és hozzájuk való kapcsolatukra vonatkozóan?


Nem tudom, mióta jársz itt, én jó pár éve fel nézegetek, de a GYIK nem tükrözi a valóságot. A legtöbb srác itt komplexusos, önbizalomhiányos, a frusztrációt itt vezetik le, eleve fél a jobb nőktől, a valóságban hozzájuk sem mernek szólni. ÉS sokuknak még kapcsolata se volt eleve akik itt vannak. Az meg szóba sem jöhet, hogy "náluk jobbat" válasszanak, érted..


Érdekes, én D-s mellekkel nem tapasztaltam ilyet férfiak terén, megnéznek és flörtölnek.. Csak max a nők rugóznak ezen, a férfiaknak a valóságban nem ilyen kulcskérdés hogy kismell vagy nagymell.

2019. máj. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
0%
08:38 A kérdező nő. Azt gondolja a kéményseprők nem szívesen járnak tehenészetbe dolgozni.
2019. máj. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
39%

Ha pici melled lenne, akkor most azt kérdeznéd, hogy miért értékesebbek a nagymellű lányok.

Segítek: az értelmes lányok értékesebbek, függetlenül a mellmérettől. Arra kellene gyúrnod, a mellméretedet pedig elfogadnod, mert ha értelmes lennél, a férfiak is elfogadnák.

2019. máj. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!