Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért írják sokan ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írják sokan ebben a kategóriában, hogy a szex nagyon fontos alapkő, amikor a valóságban alig szexelnek az emberek?

Figyelt kérdés

Rengeteg statisztika (külföldi, magyar) szól arról, hogy az átlag a havi 1-2 együttlét (magyarul néhány perc havonta), az a néhány százalék, akik hetente egyszer élnek házaséletet, már RENDKÍVÜL szerencsésnek érezhetik magukat.


De itt is, és máshol is, állandóan azt szajkózzák, ó, a szexre kell építeni, szex nélkül elképzelhetetlen egy párkapcsolat stb.


Mi lehet a döbbenetes eltérés oka?


2019. máj. 24. 10:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ez a probléma nagyonis valós, a kutatások pedig helytállóak ezzel kapcsolatban. A szex maga nem a legfontosabb, viszont a kielégületlenség, érintés hiánya előbb-utóbb megcsaláshoz fog vezetni.
2019. máj. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%

1. Mindenki tudja, hogy előbb-utóbb elfogy a szex.

2. Megpróbálja ezt elkerülni, olyan párt választ, akivel jó a szex.

3. Jön a gyerek, munka, éjszakázás, stressz, és elfogy a szex.

2019. máj. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom más emberek hogyan csinálják. Mi sokar szexelünk és nem friss kapcsolat hanem sok éves. Előző kapcsolataimban is sokat szexeltem mert szeretek szexelni. Olyan partnereket próbáltam keresni akiknek ez szintén fontos. Nem hiszem hogy ez így jó nekik ha amúgy szeretnének többet együtt lenni. Sokszor nem tudják hogyan is lehetne ezt megoldani. Aztán félre lépegetnek meg minden. Vagy nem és nincs szex. A legeléjén lehet negyon elrontani.
2019. máj. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
16%

#10. Tudok jobbat. Voltam többször is kapcsolatban, aztán a mint a nyulaktól valahogy eljutottunk kB mindig az egy hónapos ciklusokig vagy migrénekig és nem azért, mert szar voltam.

32/f

2019. máj. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
4%

"Olvass bele olykor egy női anonim fórumba, a nők szívesen szexelnének, ha lenne kivel vagy mivel."


VAN kivel. Tudtommal a férfiak nagyon is kaphatóak a szexre és vannak 3,5 milliárdnyian. A nőknek annyi szex jutna, amennyit csak akarnak, ha nem lennének olyan ki**-ott válogatósak. F**z se tudja sajnálni őket a nyivákolásuk miatt, mikor következetesen nemet mondanak minden normális jelöltre, aztán csodálkoznak, hogy nincs szex.

2019. máj. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!