Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mennyi idő kell nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyi idő kell nektek egy "sikertelen" randi után az újabb ismerkedéshez?

Figyelt kérdés

Ha úgy érzitek nem a tökéletes alanyt találtátok meg a randis sráccal, mikor hazaértek:

1. kicsit átrágjátok még a dolgokat és visszautasítjátok, viszont van annyi tisztelet bennetek, hogy addig sem kezdtek ismerkedésbe másokkal.


2. mire hazaértek már újabb 10 pasi "áll sorban" ismerkedési célzattal, azt az ürgét meg továbbpörgetitek és jövőhéten már mással randiztok.


3. adtok neki egy újabb esélyt hátha azonban, ha az újabb randi is rosszul sül el, elfelejtitek.



2016. okt. 24. 10:41
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
90%

Már nem vagyok csitri, akivel nem klappol a randi, az azt jelenti, hogy nem illünk össze, és nem erőltetem, semmi kedvem fölösleges köröket futni.

Mostanában nem vágna a földhöz, ha nem lesz folytatás egy randiból, sokkal fontosabb dolgok foglalkoztatnak ennél. Ha nem jön össze, akkor sincs tragédia, úgy tekintek rá, hogy megismertem egy újabb embert, és az élet megy tovább. Nyugi, max. a pénztárnál állnak sorban előttem, ez társkeresésnél nem fenyeget.

2016. okt. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
22%
Nálam, meg sok barátnőmnél ugy van, hogy tetszik egyszerre jópár pasi és akkor beszélgetünk velük, elmegyünk randikra, ismerkedünk, senkivel nem kötelezzük le magunkat, mert akkor döntünk, hogy kivel érezzük a legjobban magunkat, ki jön be a legjobban. Tehát több szokott lenni egyszerre, van akivel csak délelőtt találkozunk amikor megyünk le edzésre, a másikkal elmegyünk moziba, a harmadikkal egy buliban találkozunk.. ez nálam és a barátnőimnél az ismerkedési időszak..van olyan is, hogy találkozunk egyszer, aztán még többször is mire eldöntjük, hogy jó akkor ettől a pasitól végülis nem akarunk semmit és akkor vele már nem találkozunk többször. De jártam már ugyis hogy 1x találkoztam a sráccal és annyira ellenszenves volt hogy soha életben többször. De ez nem azon mulik ki hogy néz ki, meg kinek mennyi pénze van, stb.. ez valahogy az érzelmeken mulik, hogy azt a fiut vonzónak érzem-e..aztán amelyikben belezugok az marad aztán hosszu hónapokig, sőt valamelyik több évig..
2016. okt. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
A kérdés nem ez volt, de köszi
2016. okt. 24. 10:48
 4/42 A kérdező kommentje:
#1
2016. okt. 24. 10:48
 5/42 A kérdező kommentje:
Jesus #2 veled meg a barátnőiddel sem ismerkednék. Akkor olyan 10-20 pasit bőven pörgettek, grat. Mennyi verte be eddig az ismerkedések során nektek?
2016. okt. 24. 10:51
 6/42 anonim ***** válasza:

Üdv. a 3-as megoldás is jónak tűnik, én 1 nappal egy rossz randi után ismertem meg a párom /másfél éve/..

Van olyan kolleganője aki mindennap mással randizik, néha lefekszik valakivel, én már hányok tőle..:(

2016. okt. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
95%

Atyaég, micsoda tévhitekben éltek!!


Figyelj, vagyok csak úgy, élem a kis életem, és akad egy srác, aki elhív randira. Ez vagy sikerül, vagy nem. Ha sikerül, akkor minden OK, lesz belőle valami.

Ha már az első randi után úgy megyek haza, hogy "basszus, alig vártam, hogy vége legyen", akkor nem lesz folytatása, mivel annyira nem vagyok rászorulva pasira, hogy mindegy kivel legyek, csak ne egyedül.

Pont ezért nem is áll sorban utána senki, meg nem szervezek le 5 másik randit másnapra, még a hazafelé vezető úton.

Elkönyvelem, hogy vele nem illünk össze, és kész.


Aztán majd ha találkozok valahol egy újabb pasival, akivel kölcsönös a szimpátia, és eljutunk a randiig, akkor lesz következő.

Nem hajtom a kukikat, és nem halok bele, ha épp nincs mellettem valami kan, nem létszükséglet. Kapcsolatot szeretnék, a megfelelő emberrel.


Ami egyébként többnyire épp van is, eddig csak hosszú kapcsolataim voltak, úgyhogy egy kezemen meg tudom számolni, hány randim volt életemben.


Azt tudnám, ti honnan szeditek ezeket az agymenéseket... A netes társkeresőkön ez megy, hogy pörgetik a csajok a randikat, vagy honnan a francból szeditek ezt?!

2016. okt. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
Uccsó voltam../41/L/ én már rutinos randizó vagyok az is igaz, általában a kalandorokat fogtam ki azokat könnyen kivágtam.. de ha nem klappoltok miért ne kereshetnél mást rögtön??
2016. okt. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:

8-as vagyok. nem az uccsó.., a 6-os voltam!..

:D Csak közben a 7-es válaszoló beelőzött egyszerre írtunk!

2016. okt. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Becsülendő, hogy csak azzal mész randizni, akivel komolyan is gondolod és tart már egy olyan szinten a kapcsolatotok, hogy a randi sem sülhet el 50%-ban rosszul. Viszont ott a 2-es válaszoló megválaszolta, hogy honnan vannak ezek az agymenések. Lehet, te a beszűkült tudatoddal el sem bírod képzelni mások milyenek lehetnek, ez nem fantáziálgatás, vannak ilyen csajok is.
2016. okt. 24. 11:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!