Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Tényleg nagyon fontosak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Tényleg nagyon fontosak a kiegészítők egy férfin?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy például a karóra komolyságot és férfiasságot sugall, és fontos, hogy legyen egy férfinak karórája. Ismerkedéskor nektek imponálnak az ilyesmik, vagy észreveszitek egyáltalán? Tényleg ennyire fontos?

2019. máj. 24. 22:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Nem szoktam észrevenni. A legtöbb ilyen kiegészítőtől herótom van. Egy óra belefér ha megy az összképhez. Tehát ha mondjuk nem egy arany órát hord melegítőnadrággal. A nyakláncoktól, főleg az ilyen nagyobb láncos fuxoktól teljesen kivagyok, fülbevalótól szintén. Kevés férfit látok aki tudja ezeket hordani és nem kelt cigányvajda benyomást.

De általában észre se veszem. Maximum ha nagyon mutogatja a hú de drága óráját, de akkor már inkább kinevetem.

2019. máj. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Fontosnak nem fontos, csak érdekes egyes kis biszb***ok mennyi mindent elárulnak a másik emberről, persze következtetést csak a másik jelleméből tudunk levonni. A karórás példáddal nem értek egyet. Egy önbizalom hiányos ember is felvehet egy aranyórát, nem fog vele egy tárgy csodákat tenni. Sőt az órák sem egyformák lehet sportos, elegáns, bőrszíjjas, fémcsattos, stb. Én mindig megnézem/észreveszem ezeket az apróságokat, de kövezkeztetést csak a kiegészítőkből soha nem vonok le. Előbb megismerem az ember, aztán fejben alkotok egy véleményt az összképről.
2019. máj. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Ami fontos, azt nem nevezném kiegészítőnek.
2019. máj. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Hát, figyelj, nem árt, ha nem meztelenül mászkál az utcán... :-D
2019. máj. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Az összhatás a fontos.
2019. máj. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Én sosem értem a külön órát a mai világban, ott a telefonon az óra. Ugyanúgy kb mindig nálad van...
2019. máj. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
Mióta lapulhat a zsebedben milliós telefon is, elveszítette a jelentőségét.
2019. máj. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem foglalkoztatnak az ilyesmik.
2019. máj. 25. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
Ha ízléses egy kiegészítő, akkor észre sem veszem, ha ízléstelen, akkor kimondottan emiatt veszem észre. Több ismerősöm van, aki nagy, bumszli, fukszos arany karórákat, vastag aranyláncot, fülbevalót hord, erről az a benyomásom, hogy néha még a cgányok is jobban érzik a határt és ízlésesebben néznek ki. Egy diszkrétebb karóra még oké, tudom, hogy sokan szeretnek ilyesmit hordani, de aranyláncokat, fülbevalót, pecsétgyűrűt és egyéb fukszokat elég, ha egy bizonyos népcsoport hord és azok, akiknek kifejezett vágyuk, hogy hozzájuk hasonlítsanak.
2019. máj. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%
Én férfiként a karórát logikusan pont komolytalannak mondom, hiszen csak azért van, hogy státuszt mutasson, merr értelme már nincs.
2019. máj. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!