Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fura, hogy a legtöbb férfi mindenben erőt sugárzó dolgokat szereti? Erős autó, határozottságot sugalló kiegészítők, bútorok, műszaki cikkek stb. De az erős és határozott, masculin nők meg taszítják őket?

Figyelt kérdés
2019. jan. 8. 22:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Mert a nő legyen nő, és ne férfi.
2019. jan. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Nem, nem fura. A bajuszos nénik cirkuszba valóak, nem a karjaimba.
2019. jan. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2019. jan. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%
Engem azok taszítanak, akik nem tudják leírni a maszkulin szót magyarul.
2019. jan. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

Ez megint téves megállapítás. Ha igaz lenne, nem lennének olyan keresettek a dominák, meg a rendőrnő-tanárnéni-stb fétisek.

Az ágyban, ha más nem alkalmi jelleggel a legtöbb férfinek bejön a határozott, irányitó, erős nő. 😉

2019. jan. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
Miért kevered az önbecsülésből fakadó far**hosszabítókat a párválasztási szokásokkal?
2019. jan. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem a cuki "masculinok"a kedvenceim. N XD
2019. jan. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

Nem fura. Ha maszkulin tárgyakkal veszik körül magukat akkor a tárgyak szinte a részükké lesznek (hozzáadnak a férfi megítéléséhez) ezzel azt az illúziót keltve, hogy a férfi erősebb, mint amilyen valójában. Ellenben egy erős társ, egy másik erős ember pont, hogy ez ellenkező hatást éri el. Egy másik erős emberben versenytársat látnak, egy versenytárs pedig nem jó ego növelő. Társnak valaki olyan kell nekik, aki hozzájuk képest jóval gyengébb (mind akaratban, mind fizikailag) hogy hozzá mérve még erősebbnek érezzék magukat.

Persze finoman szólva is megmosolyogtató, amikor egy tipikus "én egy medvét is megölnék puszta kézzel! túlélnék évekig is a vadonban!! ha kell meginnám a saját vizeletemet is!" szájkaratés megijed mondjuk a női lábszőrtől, de istenem..... Ez van..

2019. jan. 9. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6%

"Az ágyban, ha más nem alkalmi jelleggel a legtöbb férfinek bejön a határozott, irányitó, erős nő."


Ezt a bődületes marhaságot honnan szedted? Olyan szinten irritálnak az ilyen nők, hogy el nem tudom mondani.

2019. jan. 9. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 miért csak az a jó ahol a férfi irányítja vezeti a nőt mint egy kiskutya? Érdekes az senkit sem zavar milyen megalázó , de ha a nő teszi ezt akkor az már sértő . Férfi és nő egyenrangú társak! Nem tűröm el hogy engem egy férfi vezessen iranyitson maga alá rendeljen . Nem vagyok /leszek senki csicskaja
2019. jan. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!