Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan szívesen odamennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan szívesen odamennék lányhoz pl. buszmegállóban beszélgetni de félek hogy flegmán kezel majd. Lányok tipp? 24/F

Figyelt kérdés

Voltak jó élményeim is meg rosszak is így. Helyesnek tartanak amúgy és aranyos srácnak.


Tökre megértem hogyha sokaknak nincs így kedve odamenni mert vannak akik teljesen elveszik az ember kedvét attól hogy ilyet csináljon.



2019. máj. 25. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem lehet tippet adni. Mondanám azt, hogy nézd az arckifejezését, de nekem tömegben szinte mindig “resting bitch face”-em van, közben meg nagyon örülnék ha megszólítana egy helyes srác.
2019. máj. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Attól tartok hogy kérdezgetem ő meg semmit nem fog kérdezni, a válaszai 2 szóban kimerülnek.
2019. máj. 25. 17:19
 3/6 anonim válasza:

Utazás közben én nagyon bamba vagyok, de én sem utasítanám el, ha egy számomra helyes pasi megszólítana :D

Inkább körbenéznék, hogy biztos nekem szólt-e, nem pedig bárki másnak

2019. máj. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon zavarban lennék, ha egy olyasvalaki szólítana le az utcán,akit soha nem láttam előtte. Viszont ha már többször utaztunk egy buszon, vagy gyakran találkozunk az utcán, akkor örülnék, ha megismerne, köszönne, aztán beszélgetést kezdeményezne.

A teljesen idegentől úgy esetleg nem volna fura, hogy leszólít, ha van valami konkrét beszédtéma. Késik a busz, vagy adjak egy papírzsepit stb. Lehet az átlátszó is, de ne valmi nyálas csajozós dumával indítson.

2019. máj. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem lett így párom hogy odajött hozzám buszmegállóban. Aki jól tud is ismerkedni az bárhol tud:)
2019. máj. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aki igazán jól nézz ki annak nem kell félnie az elutasítástól.
2019. máj. 26. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!