Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha előző kapcsolatokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha előző kapcsolatokról kérdeznek, hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
25 évesen még szépen, féldiplomatikusan tudtam hárítani/magyarázni, hogy nem volt még senkim. Olyasmivel, hogy "eddig még senkivel nem fordultak olyan komolyra a dolgok" vagy valami hasonló válasszal és oké volt. Most 30 felett viszont ez már kevés, nem jó válasz. Mit kellene válaszolnom?

#ismerkedés #előző kapcsoaltok
2019. máj. 26. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"voltak kisebb kapcsolataim de eddig még nem vettem el feleségül senkit ha erre gondolsz :)"


Gondolom ez megteszi.

2019. máj. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
30 felett ezt már nem lehet kimagyarázni, bocs. A többség eddigre túlvan kéttucat lányon, és 1-2-3 komolyabb (2-5 éves) kapcsolaton. Ez már nem az a "hehe, ezt a musztángot még nem törték be" kategória.
2019. máj. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén... Ha nem vagy az sose lesz senkid
2019. máj. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Amit az 1 - es írt.


Senkinek semmi köze hozzá amúgy. Én pont olyannal nem kezdenék, akinek már több tucat volt... :) (Bár feleségként nálam már nem téma a párkeresés. :D) Nem kell szégyellni azt, ami manapság ritka érték. Szerintem tök jó, ha valaki nem ugrik bele mindenbe. Mindegy, milyen nemű.

2019. máj. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó válasz nincs. Ha sok volt akkor őt is otthagyod-gondolhatja. Ha kevés volt akkor” hű ennek lehet valami elsőre nem látszó gigszer oka”. Ha a szám olyan intervallumú ami mondjuk pont ideális akkor is bonyolódhat az dolog:ha szépen beszélsz róla (ex)akkor utána sóvárogsz még, ha rondán akkor biztos róla is így fogsz esetleges szakítás után”. Lényegében megint oda lyukadunk ki mennyire vagy bejövős. Ha nemigen vagy az csak esélyt adott és ki akar lépni a kavarásból akkor nem azt fogja mondani hogy “jobban végignézve téged mégse gerjedek rád annyira” hanem az előzőekben írtak szerint iktat ki az életéből
2019. máj. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!