Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Tényleg ennyivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Tényleg ennyivel fontosabb milyen valakinek a teste? (Képpel)

Figyelt kérdés

Az érdekel, hogy mennyire számít, hogy milyen a lány/nő arca ha a teste 8-10/10?

Csakmert azt vettem észre, hogy ha jó a teste a csajnak, akkor már kb az sem számít, ha nincs foga. Rengetegszer látok olyat, hogy valakinek ha nem is csúnya de nem a legszebb az arca, sőt, ismerek olyat aki kifejezetten tahó, cigizik, rágja a körmét és imádják a fiúk

És nem értem.. az arc az majdnem minden körülmények között szemelőtt van, mégsem számít olyan sokat?

[link]

[link]

[link]

Hirtelen ezeket találtam Google-n, de szerintem még ők sem csúnyák


2019. máj. 26. 11:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%

Nincs olyan, hogy "férfiak". Minden férfinek más jön be.



Engem például nem zavar, ha az arca kicsit baltával faragott, vagy karakteresebb (nevezd ahogy akarod). Viszont a sportos alkatra azonnal kattanok.


Egy haverom pont a fordítottja, ha a csajnak baba arca van, akkor nem zavarja semmi az alakjában.



Btw, a 2 csaj igazi "butterface", nagyon bejön :)

2019. máj. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindkét nemnek számít a külső. Férfiszemmel azt mondanám, hogy külsőre legyen vonzó, de nem kell tökéletesnek lennie, nem zavar ha bőrhibája van, ha nem modell alkat.. valahogy nem olyan szemmel nézem, mint ahogy a nők saját magukat. Többször volt, hogy egy nő attól szorongott, hogy mit szólok olyanhoz, amit kb észre sem vettem (orr forma, szemöldök, has, láb milyen stb.. ). Ha dicsérem az sem megoldás, mert ez neki nem tetszik, dicsérhetem én ahogy akarom...


De már több eset volt, hogy hiába nézett ki nagyon jól a nő, ha valami miatt nem éreztem, hogy akarnék vele egy mondatot is beszélni. Ez kicsit ilyen intuitív dolog. Érezni lehessen egy nőben, hogy szelíd, nőies. Ha férfias, az eléggé kiábrándító tud lenni. Az arc is számít, de a külső idővel úgyis változik. Szerintem ott van sokszor a pofáraesés, amikor megváltozik külsőre az illető, a másik meg "már nem szereti".


Szeressek vele lenni, ez a fontos. Meg ő is velem. Van egy kis hasa, vagy itt ott narancsbőre? Na és... Az is ő. Ha szeretem, akkor ezek nem problémák.

2019. máj. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
55%
Lehet Bud Spencer feje is, ha az """alak""" szuper, nem számít. És ez minden férfi. Aki azt mondja, nem, az is.
2019. máj. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A teljes összkép a lényeg.
2019. máj. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Normális esetben mindkettő számít plusz a belső! De amúgy nagyon ritka ha minden stimmel...

Én pl. "arcra" megyek, de az összes haverom a csajok testét nézi csak... persze ilyen ropi formákat, amit sosem fogtak... Én szeretem ha vékony és fognivaló. Ezért is vagyok 180 magas csajjal. K.jó alakú mégis van mindene! De a szeme meg hogy nagy az összhang, egyfolytában nevetünk... mindent visz.

2019. máj. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!