Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak 40 éves korára nem volt 1,5 évnél hosszabb kapcsolata soha, az mire utalhat? Legyek elővigyázatos?

Figyelt kérdés
2019. máj. 26. 14:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
48%
Ha normális, de időközben ez úgyis kiderül akkor nem értem miért lenne baj? Én már azt se értem hogy mit számít milyen kapcsolatai voltak. Nem tudom mi jár a mai emberek fejében, önéletrajzot kellene írjon hogy hány nővel és meddig volt? Szerintem az egyáltalán nem is számít hogy mi volt Te előtted. Én egyszer nem kérdeztem ilyet az exeimtől, mert igazából egyáltalán nem számít, mintha egy felmérés lenne. És ha valakinek van egy szar 5 éves kapcsolota már az elejétől, akkor azért mert 5 év, az már jó? Nem ezen múllik! Ismerek olyan 33 éves jóképű srácot, aki eléggé nyeke nyóka csajozás terén, sőt Ő nem is csajozik mert a csajok szedik fel őt. De nem az a vagány típus hanem inkább unalmas és így dobják a csajok. Mondjuk őt nem zavarja egy kicsit se. Lehet hogy Ő se futott még bele abba a csajba akivel tudta lenni több évet!
2019. jún. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!