Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt ilyen lányok? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok


Tegnap beszélgettem egy női ismerősömmel, aki azt mondta, hogy vele huszonéves koráig nem foglalkozott kb senki és rá se hederítettek a fiúk. Amit nem is igazán értek mert egy tök normális és aranyos, vékony lány. Ennek eredményeképpen általában csak otthon ült és várta hogy valaki rátaláljon és a kevés önbizalma miatt nem mert sose kezdeményezni vagy eljárni sehova. Egy barátom aztán valamilyen véletlen folytán rátalált és mint később kiderült, nagyon jól összeillettek és azóta is együtt vannak.


Szóval a kérdésem az lenne, hogy vannak itt hasonló Budapest környéki nők akik ilyenek? Sajnos nem igazán sikerült rájönnöm, hogy lehetne "megtalálni" a hasonló, általam nagyra becsült hölgyeket, ezért teszem fel a kérdést.


Köszönöm a válaszokat.



2019. máj. 27. 07:32
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Teljesen nem, de egy része rám is igaz, viszont én nem vagyok pesti

21

2019. máj. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg ha lenne is itt ilyen lany, ha nem jossz be neki, akkor amugy sem lenne semmi az egeszbol. Csak azert, mert te is otthon ulo tipus vagy, meg nem leszel automatikusan szimpatikus valakinek.
2019. máj. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló vagyok, de ugy szintén nem pesti meg a környéki sem :D
2019. máj. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

No, akkor én is beállok a sorba. Igaz;

- nem vagyok pesti

-nem vagyok egy tök normális és aranyos, vékony lány

-nincs szándékomban ismerkedni


A többi azonban stimmel... :-))

2019. máj. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint léteznek ilyen lányok, csak hatalmas szerencse kell hogy rátok találjon az ember. Köszönöm a válaszokat. :)
2019. máj. 29. 08:08
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem foglalkoznak, viszont kevés az önbizalmam és általában otthon szoktam lenni mert introvertált vagyok.
2019. máj. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én. 22 éves koromban ismerkedtem először és akkor is csak neten.

Nem tudom, hogy előtte rámnézett-e valaha valaki. Egyszer ezt elmondtam egy férfi ismerősömnek, aki azt mondta, talán inkább csak nem vettem észre. Mindenesetre végeredményben nem volt különbség.

2019. máj. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!