Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti járnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti járnátok egy hasmenéses-bélbeteg férfival ha amúgy rendben lenne?

Figyelt kérdés

Minden másban megfelelne nektek, de van ez az IBS-D betegsége (hasmenéses irritábilis bél szindróma). Ez azzal jár, hogy sokszor rájön a mehetnék, pl plázában vásárlás közben, étkezések közben vagy után szinte mindig, autóutón meg kell állni gyorsan egy kúton mert rohannia kell ...

Sajnos nem gyógyitható a dolog! Hasfogókkal jobban van, de azt nem lehet minden nap szedni sajnos.


Ha rendben lenne minden téren az a férfi akkor el tudnátok ezt fogadni? Vagy nagyon kínos lenne és inkább keresnétek egészségeset?



2019. máj. 28. 12:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
45%

Vállalom a mínuszt meg hogy haljak meg, de azokat az embereket sem értem, akikre a sima szarás jön rá, és azonnal el kell menniük, mint a gyerekeknek vagy kutyáknak.


A te eseted egy fokkal jobb. De biztos rávennélek, hogy nézzünk ennek jobban utána.

2019. máj. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%

Sajnos szerintem nem.

A volt páromnál például elfogadtam volna, ha menetközben lesz egy ilyen betegsége.

De szerintem rosszul lennék ismerkedés közben ettől vagy egyáltalán egy ilyen élettől.

Mindezt úgy írom, hogy közben az etalon férfit képzelem magam elé.


Nem hiszem, hogy nincs segítség.

2019. máj. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Hasonló betegséggel küzdök (Crohn bár azt nálam is először IBS-nek diagnosztizálták) és ha ez tényleg mindennapos, akkor szerintem nem tettél meg mindent, hogy javíts a helyzeten. Meg kell találnod azokat az ételcsoportokat, amik kiváltják ezt a reakciót és kivágnod őket az étrendedből, mert különben csak egyre súlyosabb lesz. Ezt egyedül is el tudod érni, időbe telik, de ennyi. Én el tudom ezt a hibát fogadni, sőt (szép is lenne ha nem), de szerintem jobban kellene vigyáznod erre, mert még nekem sincsenek mindennapos tüneteim.
2019. máj. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

Persze, csak akkor két wc kell otthonra, hogy ne kelljen egymásra várnunk. :D


Viccet félretéve, hasfogók helyet/mellett próbálkozz probiotikumokkal, azt szedheted folyamatosan is kvázi immunerősítőként.

De azért ezzel lehet teljes életet élni, hasonló gondom van nekem is, nem kell, hogy tönkretegye a párkapcsolatot. Arra kell figyelni, hogy az evést megfelelően kell időzíteni, plusz a hasfogókkal is lehet játszani, hogy olyankor szeded, ha fontos program van.

Nőként én szerintem többet panaszkodok erre, mint a párom rám, hogy mindig szarul leszek, ha elmegyünk valahova. :)

2019. máj. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

Irj ram. Ha gondolod !

20 eve küzdök ezzel .

Talaltam egy dokit aki segített kb 70% javult az állapotom.


Aki meg ezt nem erti meg kapja meg az IBS-t.

Csak egy évre.

Majd rajön milyen rettenetes igy elni !!

2019. máj. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

Férjem is küzd vele. Annyi, hogy indulás előtt mindig elmegy még mosdóba, és otthon is gyakrabban megy.

Nem zavar. Én meg pisis vagyok. 😁 Nekem is kell hosszú úton legalább egy benzinkút és amint belépünk a plázába, irány a mosdó. Ő se akad ki ezen. Pedig terhesen tényleg mosdótól mosdóig mentünk mindenhol.

2019. máj. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Az a helyzet, hogy élek annyira aktív életet, hogy erős kétségeim lennének, hogy egy ilyen betegséggel valaki megfelelne nekem, ugyanis sehova nem tudna velem jönni, ahol nincs lehetőség bármikor WC-re menni (például egy nagyobb túra, egy buszos utazás, sportrendezvények, ahol nem néző, hanem résztvevő vagyok, teljesítménytúrák).
2019. máj. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%

A kérdés az volt, hogy "Lányok, ti járnátok egy..."


Ebbe benne volt a lehetősége, hogy valaki nemet ír.

Ha az lett volna a kérdés, hogy "Melyikőtök járna egy..." vagy "Jelentkezzen aki járna egy..." akkor nem írtam volna ide, hogy én nem. De a kérdés úgy van feltéve, hogy nemleges választ is lehet adni, így nem értem a felháborodást!

2019. máj. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Semmi baj ha valaki nem :)
2019. máj. 28. 13:10
 10/19 anonim ***** válasza:
16%

Jaj már most jönnek ide a nem kommentek mert, így hogy mennének el ida oda és közben mindenki k...ra magára gondol és nem arra, hogy a a párja ilyen betegségben szenvedne neki milyen.

Szerintem ilyet itt ne is kérdezz mert a válasz egyértelmű nem lesz hisz mindenki csak magát nézi itt.


Viszont ha valaki megszeret akkor ő nem magát fogja nézni, hanem téged és ha szeret elfogad így, esetleg segít utánajárni is, hogy mivel lehetne valahogy színtentertani stb...

2019. máj. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!