Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi az esélye hogy szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye hogy szingli anyukaként 21 évesen találok olyan férfit aki nem csak szexet akar és minden téren rendben van?

Figyelt kérdés

Elsősorban szingli anyukákat kérdezek.

Nem dicsekedni akarok de a külsőmre kifejezetten igényes nő vagyok és mielőtt terhes lettem a kislányom tapló apjától nagyon sok férfi bukott rám.

És népszerű voltam a férfiak körében.

Mai napig sokan leszólítanak nem ezzel van a baj.

Hanem inkább azzal hogy emögött csak testiség van.

Semmit nem változott a testem ugyanolyan vékony vagyok és minden téren rendben jöttem.

Az exem 28 éves és inkább ebben a korosztályban szeretnék maradni.

Pláne hogy velem egykorúak nem komolyak.

Én pedig normális párkapcsolatra gondolok.

Van aki egyenesen azt tanácsolta olyan fiatal "elvált"apukakkal ismerkednek mint amilyen "szingli anya"vagyok én.

Mert nagyobb az esély hogy elfogadják hogy nekem már van egy gyerekem.

Az a baj hogy szex terén nem lenne baj ha csak azt akarnék hisz így is sokan írnak stb.

De én kapcsolatra gondolok.

Csak!


2019. jan. 24. 21:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Mekkora a kislányod?

Szerintem is érdemesebb lenne olyan férfiaknál próbálkozni, akiknek már van gyerekük, vagy nagyon családcentrikusak.

Előző pároddal mennyit voltatok együtt? Sikerült teljesen túl lépni rajta?

2019. jan. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Friss.

3 hónapos a kislányom.

2019. jan. 24. 21:28
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

Véleményem szerint nézhetsz akármilyen jól ki, sok férfinak kizáró ok lehet az, hogy 21 évesen ott vagy egy gyerekkel...


Az igényesség, vékonyság, szépség meg relatív, ha dicsekszel ha nem (úgy látszik, nem minden jött ott rendbe a szüléssel...)

2019. jan. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a friss szakítás után a három hónapos gyerekre koncentrálj inkább most.
2019. jan. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

De minden rendbe jött.

Azt tudom hogy sokaknak nem jön be egy nő más gyerekével.

De az alap hogy elfogadja a kislányom

2019. jan. 24. 21:39
 6/15 anonim ***** válasza:
43%
Ugyan é nem vagyok anyuka, de volt osztálytársam az érettségi évében lett terhes, az apuka le is lépett. Azóta már második babája és férje is van. Egyik barátnőm szintén egyedül maradt a picivel ő is gond nélkül talát párt, bár neki inkább csak fél, egy éves kapcsolatai voltak azóta.
2019. jan. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
98%
Rendesen le kell adni az igényekből és akkor talán van némi esélyed.
2019. jan. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Aki 21 évesen egyedülálló anyuka, annak ne legyenek nagy elvárásai.
2019. jan. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

21 évesen, 3 hónapos kisgyerekkel ne párkapcsolaton gondolkozz! Majd eljön a te időd is, most a kicsire koncentrálj!

Vagy jövőre, 22 évesen kétgyerekes egyedülálló anya akarsz lenni?

2019. jan. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
98%
Jelen pillanat kizartnak tartom, h egy 3 honapos mellett lenne idod egy uj pasira, vard meg mig par eves lesz, sztem a korosztalyodban nem fogsz talalni olyat, akinek kellebel gyerekkel sexen kivul, legjobb sztem is ha olyat keresel, akinek van/vannak gyerekei, esetleg idosebb es nagyon csaladcentrikus, de ezt majd ugy is meg fogod tudni itelni, h mit akar toled az embet.
2019. jan. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!