Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért én vagyok a hibás azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért én vagyok a hibás azért mert manapság mindenkinek a pénz, a jó külső számít?

Figyelt kérdés
Érdekes. Amíg viszonylag ezek megvoltak,könnyebben tudtam ismerkedni. Olyan,hogy feltétel nélküli szeretet. Nincs. És akkor jönnek olyannal hogy az én hibám hogy nem találok társat. Ha szegény vagy,ha ronda vagy,akkor egy senki vagy mindenki szemébe. Ez is tükrözi hogy milyenek lehetnek a mai párkapcsolatok. Pénzért szereti a másikat,jól néz ki azért szereti. Ühüm. Mióta lett ilyen a világ?
2019. máj. 30. 16:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
44%

A 10. válaszolónál a pont!


Hiába mondja sok nő, hogy neki nem számít a pénz, nem így van!

2019. máj. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

mindenki azt mondja, hogy a tökéletes emberrel él együtt, tökéletes társa van , dúl a szerelem, soha nem volt ilyen boldog...ő a tökéletes ő a másik fele...

és bárhol bármikor bármilyen körülmények között élne vele élete végéig...


jah....

De nem biztos, hogy azt az embert észrevette volna, ha festékes ruhában állít be a boltba mert otthon festi a konyhát és csak így beugrott a boltba....és valami csórónak hinné....holott lehet, hogy egy hatalmas luxus háza van de ő festi ki....


nem biztos, hogy biciklin is megismerte volna felfigyelt volna rá...mint egy autóban....


és akkor felezzünk is!

- most mondjuk egy viszonylag új modern autóval járnak

- szép nagy családi ház

- évi 2 tengerparti nyaralás

- wellness hétvégék

- sok szórakozás , hajókázás, stb és most nem olyan amihez nem kell pénz

- gondtalan vásárlás a boltokban nem kell nézni mit vesz mennyiért...


----> megszűnik az autó max bkv bicikli

----> albérlet egy kicsi lakásban

----> nyáron csak strandra jutnak el

----> oda kell figyelni pontosan mire mennyit költ, nem vehet meg mindig akármit

----> néha késnek a számlák

stb stb

2019. máj. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A legtöbb nö nem azt mondja, hogy nem számít a pénz, hanem hogy nem csak a pénz számít és föleg nem az számít.
2019. máj. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az általam ismert párok az egyetem alatt vagy utána jöttek össze és együtt építettek fel mindent.Ma is vannak ilyen fiatalok, csóró egyetemistaként is összejönnek aztán majd felépítik együtt az életüket. A biciklis barátnőm csak bringás pasikkal jár, én Budapest belvárosában autó nélkül élek és számomra nem meglepő, hogy valaki ne tartson fenn itt egy autót, merthogy minek.

Mondjuk én fiatalon bejártam a fél világot, dolgoztam kint stb, természetesen magam is a világlátottabb emberekhez vonzódom, és a családomban lévő fiatal lányok is ilyenek. De ez megint nem a pénzről szól, hanem egy életstílus.

2019. máj. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
50%

Már bocs de neked most az a bajod hogy ki milyen elvárás alapján választ párt ?


Képzeld nálam is próbálkozott olyan lány aki teljesen buta, azt nem tudná hol van Marseille, az alapműveltségről ég világon semmi fogalma nem volt.

Egy személyit nem tudna megigényelni.

Tovább 30 ÉVES és életében nem dolgozott !


Hát az én K....a anyámat (már elnézést) de most mindet én fizessek akármi van mert ő hülye ?


A külsőről meg annyit hogy nyilván mindenki a szép embereket szereti.

Az hogy te ocsmány vagy és csóró azért itt senki nem hibás. Már bocs.

2019. máj. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!