Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Anyám meg a kollégái szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám meg a kollégái szerint miért nem természetes, ha valakinek 20 felett párja van?

Figyelt kérdés

Tanárok, bolpnd az összes. Meg pedáns... Csak ilyennel ne áldja meg senkit az ég.


Anyám élen jár ezzel és azt hiszi, hogy a sok szemétség ellenére, amit elkövetett ellnem, hogy kordában tartson, még beavatom ilyenbe. Egy az, semmi beleszólása, hogy a kollégáinak azt is kipletykálja, mennyit sz@rok, az rlmebetegség.


Az összes így gondolokozik... Az egyik most ki van akadva, hogy a 24 éves lánya férjhez akart menni, de szerencsére megakadályozták. Meg mi az, hogy a babát is tervezték.


Uramisten... 24 éves miért ne mehetne az ember férjhez, vagy vállalhatna gyereket, ha nem az anyja nyakára szüli.


Én ebből ki akartam szabadulni, mert ez nonszensz. Már nem a középkorban élünk és teljesen normális... De hát a tanulás, meg a pedáns életvitel. Dr meg mi köze a magánéletedhez a kollégáknak. Meg "mit szópnak majd a tanárok". Ki nem sz@rja le...


2019. jún. 1. 18:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%

Mert a te korodban bizonyára hatalmas labanc ok voltak, aminek megitták a levét és egyrészt így állnának bosszút a férfiakon, másrészt meg borzasztó irigyek lennének, ha neked sikerülne összehozni egy normális kapcsolatot.

32/f

2019. jún. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Anymá 37 évesne ment férjhez...


De amit csinálnak. Mi közük hozzád ennyi idősen. De azt is lejelentik anyámnak, mit veszek a boltban. Meg az egyik látott egy szomszédos városban, ahol urqmisten orvosnál voltam, másnap beköpött...

2019. jún. 1. 18:40
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Együtt élsz anyáddal? Ha igen, akkor fejezd be szerintem.

32/f

2019. jún. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Azért ne felejtsük ki a történetből, hogy te magad sem vagy teljesen normális, hogy sorozatosan a primitív anyádat és a kollégáit mocskolod gyakorin annak ellenére, hogy minden egyes alkalommal egyetértenek veled a válaszolók és azt tanácsolják, hogy ha zavar, akkor költözz el. A való életben nincs kivel beszélgetned anyádon kívül?
2019. jún. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

A tanári karon belül gyorsan mennek a pletyik, nem tudsz mit csinálni vele.

Anyukádnak meg az a köze hozzád, hogy az anyukád. Ennek ellenére nem kell elmondanod neki ha alakulóban van valami, ha nem szeretnéd.

2019. jún. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem szidom itt őket. De azt most tudtam meg, hogy a csaj férjhez akart menni, de "szerencsére megoldották". Meg "agymosott lett a csaj", nem csaknli akart szakafni ebből.


Bem, nem élek anyámmal egyéb húzásai miatt, amik törvényellenesek is voltak.

Nem szidtam itt őket, de ez nonszensz.

2019. jún. 1. 18:56
 7/17 A kérdező kommentje:

Ja és nekem olxan durva volt, hogy fiú osztálytárssal, baráttal szóba sem állhattam. Meg elvoltunk egy táborba és az lett a rögeszméje, hogy megd...tam magam, mert látott egy csoportképet, smin fiú is volt... Elvitt 17 évesen ezért nőgyógyászhoz, persze a kollégái maximálus tudtával, mert biztos terhes vagyok...


Ezért kutatott is a cuccaim között. Meg ellopta a tabletpmat stb



Az összes ilyen bolond, nem csak az enyám. Kiöregedett tanulásbolondok. Vár ez a tanulást még nem zárja ki...

2019. jún. 1. 19:53
 8/17 A kérdező kommentje:

Ja meg az is baj, hogy te szeretnél csinosan kinézni, meg normális életet. Ez a tanárléttel összeférhezetlen. Azt hiszi bármit megtehet (verés, titokban gyógyszereket keverni az italba, alázás), mert tartani kell a szintet a tanárokkal.


Pefig mintagyerek voltam, kitűnő, csendes, de ez már nekem is sok

2019. jún. 1. 20:04
 9/17 anonim ***** válasza:

Hasonló szituban vagyok. Nekem anyám magát a szerelmet nem érti, nem tudja, miért jó nekem, hogy kapcsolatban élek. D:


Nos, vagy állít magán, vagy elköltözöl. Csak mert ezt nem lehet a végtelenségig bírni.

2019. jún. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Anyám sem érti... Meg szerelem ilyenek...

Kiskorom óta is nagyon prűd, én sejtettem, hofy ez lesz... Max. abban láttam reményt, hogy kolis leszek és eltitkolom.


És felnőtt nő vagyok, meg ez a csaj is... Most ha összejövök valakivel elkezdi, hogy "bolond" vagyok? Mert nekik ez a mániájuk.


Brutális, de amit a csajjal is csináltak. Elmebetegek.


Ameddig élnek, vagy teljesen meg nem suakítom velük a kapcsolatot, addig ez nem változik.


Ne a tanárok mondják már meg. Nekem az volt a reakció, mikor mesélte nekem, hogy "agymosott" lett a csaj, hogy dehát felnőtt nő, ami igaz is....


Undorító banda... Egyszerűen anyám annyira nem érti ennek a dolognak a lényegét, h ő gy szerelem vagy ilyenek...

2019. jún. 2. 01:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!