Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Anyám meg a kollégái szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám meg a kollégái szerint miért nem természetes, ha valakinek 20 felett párja van?

Figyelt kérdés

Tanárok, bolpnd az összes. Meg pedáns... Csak ilyennel ne áldja meg senkit az ég.


Anyám élen jár ezzel és azt hiszi, hogy a sok szemétség ellenére, amit elkövetett ellnem, hogy kordában tartson, még beavatom ilyenbe. Egy az, semmi beleszólása, hogy a kollégáinak azt is kipletykálja, mennyit sz@rok, az rlmebetegség.


Az összes így gondolokozik... Az egyik most ki van akadva, hogy a 24 éves lánya férjhez akart menni, de szerencsére megakadályozták. Meg mi az, hogy a babát is tervezték.


Uramisten... 24 éves miért ne mehetne az ember férjhez, vagy vállalhatna gyereket, ha nem az anyja nyakára szüli.


Én ebből ki akartam szabadulni, mert ez nonszensz. Már nem a középkorban élünk és teljesen normális... De hát a tanulás, meg a pedáns életvitel. Dr meg mi köze a magánéletedhez a kollégáknak. Meg "mit szópnak majd a tanárok". Ki nem sz@rja le...


2019. jún. 1. 18:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#5ös vagyok.

Azért álljunk meg egy pillanatra. A pletykás dolgot azért tudom, mert az én édesanyám is pedagógus. Én is tudok mindent arról, hogy mit beszélnek a tanárok. Tényleg van olyan, aki a gyermeke minden apró dolgát elmondja a kollégáinak, de azért ne általánosítsunk már hogy mindenki ilyen, meg ez a tanár szakmával jár. Huszonévesen a párommal tervezgetjük az összeköltözést és ő sincs ellene, meg a kollégáinak is a gyerekei fiatalon együtt élnek, házasodnak. Nem tudom hol élsz, ahol a leírásod alapján mindenki bolond, de nem kell ócsárolni egy egész szakmát.

2019. jún. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem szándékoztam. Kis falu, itt alapból az emberek is ilyenek. Pletykásak, mindenlében kanálok, azt figyelik ki mit csinál és "mit szól a falu, nehogy szégyent hozz ránk".
2019. jún. 2. 14:00
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

"meg mi köze a magánéletedhez a kollégáknak"


Mondjuk nem beszélsz ilyenről nekik és akkor nem fognak pofázni. Bocs magánügy, ennyi a varázsige. Próbáld ki te is.

2019. jún. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Természetesen nem beszélek ilyenekről velük... Most ilyeneket hazudoznak, hogy nem köszönök mekil (nem lenne csoda az sem), meg letegwztem (a lányának is köszöntem) Azok után, hohy mit műveltek velem, hogy szabad kimondani tönlretették az életemet, ezt nem részletezném. Anyám kipletykál nekik mindent, tette ezt most is, meg mimdig. A tanári kar miatt járok erre a főiskolára is.

A felvételi előtt bőgött nekem, meg lefizetett, megzsafolt, megfenyegetett, mert "mit mondok a tanároknak". Az egész terror, verés az évek alatt, mind azért volt, mert "mit mondok a tanároknak". Aljadék társaság... Mindennek a legalja


Mai napig beköpködnek anyámnak, ha látnak valahol, valakivel, pedig wlmúltam 20, nem is tegnap...


Nem is titkolják, hogy utálnak és nyíltan gúnyolódnak rajtam, pofámba röhögnek...


Férgek.


Természetesen nem minden tanárra értem, sosem írtam ilyet, de ez az alakulat igen jól sikeredett...

2019. jún. 2. 20:06
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem hogy ez most munkahely vagy iskola.

De nem lenne hülyeség ha a saját érdekedben váltanál másra.

2019. jún. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Úgy értem hogy egy másik helyre.
2019. jún. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Azért hátrább az agarakkal, kérem!


Nem vagyok tanár, de bőven több, mint 20 tanár ismerősöm van, és 2-3 az, akire hasonló hozzáállás jellemző, mint amit te leírtál. És tudod, más foglalkozáskörökben is vannak elfuserált gondolkodású emberek. De hadd ne kelljen ezt ecsetelnem. Egyébként meg tényleg nem árt, ha az ember tanul. Akkor legalább kisebb valószínűséggel mond ilyen marhaságokat. ;)

2019. jún. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!