Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjen az ember lánya ha olyan partnert szeretne aki szintén otthon érzi magát az animek világában?

Figyelt kérdés
Volt már olyan párom aki úgymond átlagos volt tehát nem elvont és fogalma sem volt az én kis világomról, nem jöttünk ki egymással szóval nem tartott sokáig. Pedig szeretném valakivel aki hozzám hasonló megosztani a kis életemet és együtt élni egy saját kis álomvilágban. Azoknak is érdekel a válasza akik esetleg sikerrel találtak hasonló érdeklődésű párt. Hogyan sikerült? Kissé szorongós típus vagyok szóval magamtól nehezen nyitok, hogyan találjam meg a nekem való társaságot?
2019. jún. 1. 20:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Van Mondoconokon szervezve külön Randi.Con program, direkt erre a célra, és mindig probléma hogy kevés lány jelentkezik.


[link]

2019. jún. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én eddigi exeimmel és a mostani párommal úgyjöttem össze,hogy animés csoportba írtam facebookon. A többi jött magától. 25N
2019. jún. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ácsi. Én otthon érzem magam az animék világában.. rengeteg mangát kiolvastam, comic con-on is voltam már, úgy ahogy Japánban is, kétszer.

Viszont csak ennyi közel sem elég. Ahogy jellemezted magadat, kis szürke egér lehetsz, gátlásos, hallgatag, hiper szenzi típus, a maga extrán elvont gondolkodásával.

Ehhez nem egy olyan fiú passzol, aki hozzád hasonlóan kiemelve egyetlen aspektust.. otthon van ebben a világban. Hanem olyan, aki jellemre hasonlít hozzád. És tök mindegy, hogy mennyire vágja és fogyasztja a japán media kultúrát. Röviden, én egy extravagáns, beképzelt, extrovertált csávó vagyok, aki roppant arrogáns, nyers és szókimondó. Röviden bunkó. Átgázolok még a kemény csajokon is, nemhogy a nyuszikon. 30 éves vagyok, de már kamaszkoromban is ilyen voltam. Szerintem több száz animét néztem végig, de lehet van az ezer is. Az egész elvont "underground"-tól a mainstream-ekig mindenfélét, akár többször is. Ettől függetlenül egyáltalán nem hiszem, hogy passzolnánk. Szóval ennél azért konkrétabb elképzeléseid legyenek a pasikról.

2019. jún. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. jún. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Bal@zska válasza:
Neked a bátyámat kellene megismerned. Anime mániás,bár nem èrtem mit lehet szeretni rajta
2019. jún. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!