Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki helyzet?

Figyelt kérdés

Egy kolléganőm nagyon tetszik már egy ideje. Néha húzzuk egymás agyát, de eddig csak laza kis flörtök mentek. Múltkor egy társasággal elmentünk meginni egy sört. Már nem voltunk szomjasak, amikor ketten kimentünk egy cigire. A csaj megbotlott, én kaptam el, a karjaimban tartottam, és kiszaladt a számon, hogy: "Úristen, ..., annyira dögös vagy, legszívesebben letépném a bugyidat..." Mire elpirult, azt mondta, tök hülye vagyok, és visszament a többiekhez. Azóta ha összefutunk néha a folyosón (másik szinten dolgozik, keveset találkozunk), látszik rajta, hogy zavarban van, a haját babrálja, lesüti a szemét.

Nagyon elcsesztem? Hogy lehetne ezt rendbehozni?


2019. jún. 1. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Dehogy ciki! Szerintem folytasd tovább, az jó jel ha nem undorral néz rád.
2019. jún. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Őszintén? Elég közönséges voltál és paraszt, mondhattad volna szebben is... viszont nem hiszem, hogy kimondottan elrontottad volna a dolgot, így a leírásból szerintem lenne esélyed nála. Viszont nálam ha valaki ilyet mondott volna biztos elküldtem volna a fenébe... ez kb azon a szinten volt mint mikor a kőművesek meg a többi segédmunkás beszólogat...
2019. jún. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Hát, ezek szerint neki bejön, hogy valaki ilyen trógerül fejezi ki, hogy megdugná. Vagy még sose kezdtek ki vele és nem tudja kezelni.
2019. jún. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az is jól hangzott volna, ami egy nem ismert egykori zenekar, a Lancelot egyik dalában, ha jól emlékszem az Érj hozzámban benne van torzított mély hangon: "I need you baby tonight!" Nekem legalábbis ez jutott eszembe erről a helyzetről.
2019. jún. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon kozonseges...
2019. jún. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a csaj ezután kerülni fog. Van esély ra hogy eddig barstzonaba tett volna de hogy most már tudja te többet akarsz tőle , ő meg nem...
2019. jún. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
42%
Mindenki parasztozza a kérdezőt, de a szemlesütés, elpirulás, hajbabrálás mind arról árulkodik, hogy a csaj is elgondolkodott, milyen lenne, ha leszaggatná a bugyiját. :)
2019. jún. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Paraszt voltál, de őszinte. Most már legalább tudja, hogy mit érzel. Ha a lány helyében lennék, azért jól esne, ha a stílusodért elnézést kérnél. Kérj tőle egy percet, nem kell köntörfalazni, csak kérj bocsánatot tőle. Nem azért, mert ennyire vonzónak találod, hanem a faragatlanságodért, amiért így fejezted ki magad.
2019. jún. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Ja, és ígérd meg, hogy eszed ágában sincsen zaklatni, vagy akarata ellenére nyomulni. (De ha úgy adódik, biztosíthatod róla, hogy tetszik neked. Most már úgy is mindegy)
2019. jún. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!