Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire ciki ez a helyzet? 18 l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki ez a helyzet? 18 l

Figyelt kérdés
Elkezdtem csapos,pultoskent melozni.Es volt korabban kb.1 eve ket rendor hapsi akivel taliztam.de egyikbol sem lett semmi,nem fekudtem le semelyikkel meg ilyenek.Aztan most volt egy harmadik,az is itt dolgozik a kapitanysagon.Es az bejart hozzam.elso munkanapomtol fogva legeloszor igy leteremtett mindenkit mikor bejott es akkor ranizni hivott.Legutobb szombaton volt,akkor is random beallitottak hozzam,mindenkit elkuss oltatott es akkor mondta nekem hogy majad ir.Meg aznap este irt,ez igy okes is volt megbeszeltuk a vasarnapot hogy tali,aztan eltelt 2 nap kozben!ramirt az egyik masik rendor akivel reggebben taliztam,az ujabb pedig nem irt aztan en irtam neki azota sem irt vissza,ma irtam megint hogy mi a f asz baja van,nem irt vissza,ezert letiltottam.Elkepzelheto hogy a regebbi bekavart es mondott neki rolam valamit?Most raghatott ram??!Kozben van egy idosebb pali akinek mar felesege van,irogat nekem,en meg veletlen elszoltam.magam,es a kocsmaba most errol pletykalnak,eros izmos srac es nagyon balhes,most lehet emiat meg veszelyben vagyok hogy bosszut all!A rendorsraccal am tegnap taliztam a panelban ahol barinom lakik,ep0 valakihez kihivtak ot,es akkor ott ordibalozott,de azota sem irt es ugye most le is tiltottam,tenyleg mi. a fa sz baja van velem??!
2017. júl. 27. 00:17
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
ja es ma este meg a masik rendor haverja is a pasinak,akivel szinten regebben ismerkedtem,bejott civilben kert energiaitalt.Az is lehet hogy letesztel engem a masik ketto kollegajaval,azert irogat a masik vagy mi??
2017. júl. 27. 00:19
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom, de a Coen-fivérek ölni tudnának érted
2017. júl. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Az? Ordibalozott?? Meg ugy az egesz...

Es miert csak rendorok jonnek be ? Lehet valami perverziojuk van, es majd harman megeroszakolnak, vagy valami. Minek jatszol?

2017. júl. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ma is szép történetet találtál ki..., el se olvasom..
2017. júl. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Öcsém... A fejemet fogom, úgy fogalmazol, meg a történet is... Ahh...


Egyébként kateg. fail, ennek semmi köze a szexualitáshoz. A korod ellenére is nyugodtan mehet mindez a tini párkapcsolatokhoz!

2017. júl. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen még mindíg tiniribizli ként viselkedsz???

nőlj fel!

2017. júl. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Már megint te vagy? Hány hónapja írod ezeket? Egyszer felnőtt nő aki 19 éves, nem kurv...a csak szeret pasizni, mi közben pasija van, utána ki akarsz menni Ausztriába dolgozni meg hasonlók, egyszer 19 vagy egyszer 18... ez a rendőrös sztori is volt már, kivel akarsz szórakozni?
2017. júl. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
91%
nem akarok kötekedni de teljesen összezavartál! a közepe felé nem tudtam követni hogy most mi van?! mit leszűrtem kicsit sok a rendőr.csak nehogy úgy járj mint Zsanett!ahhoz képest hogy nem feküdtél le senkivel,kicsit sok a pasi körülötted.nem csoda ha ki van bukva a kopó.állj le és dönts hogy kivel akarsz kavarni ,mert itt mindenki játszani akar
2017. júl. 27. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Lődd már le magad,unalmas vagy!!
2017. júl. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
lődd le magad te retardált szardarab!
2017. júl. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!