Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találhat olyan ember párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhat olyan ember párt akinek a teste csúf?

Figyelt kérdés
Ahogy észrevettem egy formás testtel rendelkező ember legyen nő vagy férfi sokkal vonzóbb mások számára és olyankor kevésbé számít az hogy milyen szép az arca. Fontos még a magabiztosság persze de ha tele van a teste rondán összeforrt műtéti hegekkel mert nem kímélte az élet akkor is lehet esélye a számára vonzó nőknél legyen az átlagos vagy a fölötti?
2019. jún. 1. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
24%

A muteti hegek ferfi eseteben semmit nem vonnak le a vonzalombol. Sot en pl szexinek is talalom nemelyiket.


A testeden raadasul tudsz dolgozni h jobban nezzen ki.

2019. jún. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%

Az ilyen hegeket általában nem ítélik el, csak a tényleg extrém felszínes emberek, de még "élő példát" nem hallottam erről, egy kivétellel, amikor a munkások kikezdtek valakit ilyesmi miatt, de az a sztori valamikor a '70-es években játszódik és nagyapám védte meg az adott embert az ilyesfajta attrocirtásoktól.


De ez nem releváns.



És ez még nem csúf. Az igazán csúfoknak nehéz, habár még nekem is sikerült valami kapcsolatfélékbe bocsátkoznom, igaz egyik sem volt racionális vagy logikus, és szerencsém is volt.


Többet nem lesz :D


Mindegy, ez is több, mint amire számíthattam. Pár szép emlék arra az időre ami még vissza van (az én állapotommal nem szokás túlélni a korai harmincas éveket)

2019. jún. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Önbizalom, önbizalom, önbizalom!
2019. jún. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Exbaratnőm tele volt műtéti hegekkel, de mellette gyönyörű, sportos teste volt. A kutyát nem zavarta a dolog



Nekem férfiként vannak hegeim a testemen, szinten nem zavart senkit. Sajnos, nekem az arcomon is van, ez már probléma, ezen nem tud mindenki túllépni, de aki igen, azt nem zavarja a test. Mondjuk én is sportos vagyok mellé, nem a szétzuhant testenen levő hegekre fogom a kudarcot.

2019. jún. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
34%
Ha férfi az ember akkor a legfontosabb hogy nem lehet rajta egy deka túlsúly sem. Minden mást el fogadnak, vagy nagyobb az esély hogy elfogadnak de macis vagy kövér pasiknak nagyon nehéz csajt fogni.
2019. jún. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!