Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért hiszik azt, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért hiszik azt, h kigyúrtan jönnek be a nőknek, amikor valójában az átlagos/vékony férfiak sokkal jobban bejönnek?

Figyelt kérdés
Rengeteg vékony/átlagos férfi önbizalomhiányos, miközben pont ez az alkat jön be a legtöbb nőnek. A kigyúrtak csak egy szűk rétegnek jönnek be.
2019. jún. 3. 06:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
38%

Nem mindenki hiszi azt, csak azok, akiknek a média kimosta az agyát, és elhitették, hogy izompacsirtának kell lenni ahhoz, hogy legyen csajuk... Feltehetőleg a fitness reklámok tették meg a hatásukat, ahol a 10/10-es csajok kigyúrt pasival pózolnak.


Én pl. nem vágyom arra, hogy olyan nagy kigyúrt legyek. Most szeretném majd elkezdeni a kondizást, de inkább sportos testalkatot szeretnék, nem pedig Schwarzenegger testalkatot.

2019. jún. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
Soha nem hittem ilyet. Nem vagyok kigyúrt, nincs ideális alakom, van pocak is, nem vagyok gazdag és soha nem volt gond barátnőt találni.
2019. jún. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
Nekem se a vékony se a kigyúrt nem jön be. Azt szeretem, ha egy pasi izmos, de közben van rajta egy icipici husi is.
2019. jún. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
64%
Mikor vékony voltam (55 kg 188 cm) nagyon kevés nő szimpatizált, amióta elkezdtem edzeni és feljött 20 kg több lett a pozitív visszajelzés. Kigyúrt nem vagyok, de látszik, hogy van rajtam kis izom. Fitség, ápolt külső szerintem imponáló, ha valaki nagyon kigyúrt az kevésbé. Illetve mindenkinek más az ízlése, és az emberek nem csak izmokbol állnak.
2019. jún. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
52%
Én soha nem hittem ezt, és nem azért kezdtem el edzeni/lefogyni hogy majd én bejöjjek a csajoknak, elsősorban azért hogy én jól érezzem magam a bőrömben és hogy foglalkozzak magammal legyen egy értelmes hobbim amiben örömömet lelem. :) 22/F
2019. jún. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
2%
Mert a kigyúrt férfiak jönnek be minden nőnek. A kérdés kamu.
2019. jún. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
41%
Érdekes: a való élet mást mutat...
2019. jún. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
23%
Akard azt hinni kérdező. De tény hogy az 190 centimmel meg a 85 kilómmal nem gond bulikb csajozni ;)
2019. jún. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%

Azért, mert ők nem érzik jól magukat vékonyan. Nincs önbizalmuk. Kigyúrtan már megtalálják önmagukat, egészséges az önbizalmuk, boldogak a testükben, szépnek találják magukat.

Van aki vékonyan is jól érzi magát a bőrében. Nem kell hozzá gyúrnia.

Aki nem elégedett magával, az nehezen talál párt.

2019. jún. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
0%

Sziasztok! Én is inkább vékonynak mondanám magamat,és úgy érzem ,hogy nehezen fogok magamnak társat találni. De ahogy elnézem sok ember szeretne igy kinézni 42 évesen.


42F

2019. jún. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!