Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az az ember, aki alkalmatlan egy párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

2019. jún. 3. 08:09
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

A (komolyabb mentális betegségeken, szociopatán, bántalmazón, szenvedélybetegen... stb. túl) szerintem olyan, kinek nagyon alacsony érzelmi intelligenciája. Tehát nem ismeri, tudja megértetni saját magát sem és pláne nem tudja vagy akarja dekódolni/figyelembe venni a másikat, illetve, akinek nagyon sérült a kötődése gyerekként (bár utóbbin van, aki túl tud jutni egy elégséges szintre, ha segítséget kap). Gyanús jel, ha valakinek az élet összes vagy több szociális részén, emberi kapcsolataiban hiány van, pl. nincsenek igazán barátai, a családjával sincs jó vagy olyan érzelemmentes a kapcsolata, és aki mindig másokat hibáztat vagy elszigetelődik a közösségekben, pl. a munkahelyén. Ettől még van olyan, akinek a párja vagy ő (vagy mindkettő) ilyen és "jókat" szenvednek maguktól és egymástól pár évtizedig.

Ugyanakkor ez is csak egy véglet, mert tökéletesen normális, semmi lelki gikszertől nem szenvedő ember sem létezik. És bőven van olyan is, aki csak jelenlegi állapotában alkalmatlan, mert valami történt vele (stressz, betegség, gyász, egyéb életkörülmények...), amitől mondjuk depressziós vagy fóbiás lett, de egy fél év pszichológus simán segítene rajta, ha felismeri, hogy vele van gond és el mer menni.

2019. jún. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Ronda
2019. jún. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha férfi akkor az aki kövér.
2019. jún. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én.
2019. jún. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nem csak a kövér férfiak, én pl "sovány", de sportos alkatú vagyok, mégis keresem még a párom.
2019. jún. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pesszimista,onmarcangolo tipus. Sertodekeny.

Higienias alapot nem teljesiti( rendszeres fogmosas,furdes,hajmosas,koromvagas)

2019. jún. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kompromisszumképtelen

Nincs benne kitartás

Nem szorult bele empátia, nem tud önzetlenül szeretni (vagyis úgy, hogy a másik is szeretetnek érezze, ne csak ő értelmezze annak)

Nem képes kommunikálni, bocsánatot kérni és megbocsátani vagy megbeszélni dolgokat

Csak a magáét hajtja


Alapvetően nekem az a tapasztalatom, hogy pár ember k..vára nincs képben azzal, hogy egy párkapcsolat nem arról szól, hogy valakinek hisztikézek a szükségleteimmel, ő elfogad minden szarommal együtt és kivakar a depiből, majd örökbefogad /én őt.


Ez nem így megy és aki ebben a felfogásban keres valakit, az finoman szólva rá fog b..ni és hatalmasat fog koppanni. Lehet, hogy vannak ilyen kapcsolatok, de azok nem lesznek kiegyensúlyozottak, csak két ember táplálja egymás agybaját. Egészséges kapcsolatot úgy lehet kezdeni, hogy mielőtt belépsz, képes vagy magadban jól ellenni és képes vagy bízni és adni. És nem azért mész oda, hogy csak verd a melled, hogy te szeretetre vágysz vagy valakire, aki kimos a szarodból szószerint vagy átvitt értelemben is.


Ez egy kemény munka, ami néha szívás. Viszont ha jól választasz, visszakapod, amit beleteszel az utolsó csepp szeretetig és mellé még kapsz is egy barátot, akivel mindezen osztozhatsz és aki mellett jobb ember lehetsz. Mert mindenkiből lehet jobb ember, csak ahhoz le kell rombolnia a saját büszkeségét.

2019. jún. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!