Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én hol találhatnék párt magamnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én hol találhatnék párt magamnak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok társasági ember. Nem tudok könnyen ismerkedni. Neten próbálkozom, eddig nem sok sikerem volt. Igazából sehol nem vagyok olyan helyzetben hogy ismerkedhessek, szinte alig látok korombeli, aranyos lányt aki tetszene nekem. Pedig Budapesten lakom.

Mindenki rendesnek mond engem. Ha lenne barátnőm akkor persze nem csak otthon ülnénk, hanem lennének programjaink, meg persze vele beszédesebb lennék, csak idegenekkel vagyok szűkszavú.


Az ilyen természetű 20-25 év közötti férfiak hol tudnának ismerkedni?


2019. jún. 3. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg tinder? Vagy ha tetszik egy lány, szólítsd le, nem veszíthetsz semmit.

Meg az se baj ha eljársz néha erre arra, különben elég nehéz dolgod lesz

2019. jún. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Néha az életben le kell mondani bizonyos dolgokról és be kell érni kevesebbel is. Azaz ha nekem pl nem lehet Ferrarim, de mégcsak egy Skodám sem, akkor be kell érnem egy használt Trabanttal.

Vagyis érd be kevésbé aranyos és kevésbé szimpatikusabb lányokkal is.

2019. jún. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ilyen hozzáállással nehezen találsz társat, független a platformtól. Ne feltételek közé tedd azt, hogy ha barátnőd lenne akkor kimozdulnál otthonról, hanem mozdulj ki ahhoz, hogy sikered legyen és lehetőséget adj ahhoz, hogy barátnőd legyen. Sokat segíthet a netes ismerkedés, mielőtt személyes ismerkedésre térnél rá, ha van olyan beszélgető partnered aki szimpatikus akkor meg neked kell megtenni az első lépést ha komolyabban érdekel az adott illető (pl.: elhívod egy találkozóra), ne egy nőtől várd az első lépést (jó tudom ma már sok minden elfogadott, de úgy gondolom mégis a férfi legyen dominánsabb egy kapcsolat teremtés illetően)
2019. jún. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2-es Én is hasonlóképpen cselekedtem a múltban..szakítás lett a vége, így szerintem ez nem teljesen igaz amit írtál.

25F

2019. jún. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!