Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy számos nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy számos nő csak akkor mer szakítani a régi barátjával, amikor már összejön az újjal? És ők ezt normálisnak tartják. Mert ahogy fogalmaznak fontos nekik a biztonság.

Figyelt kérdés

2019. jún. 4. 08:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Ne aggódj, vannak férfiak is, akik ugyanezt csinálják. Nemtől független, hogy valaki kapcsolatfüggő-e.
2019. jún. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%
Ááááàà, micsoda kicseszett nagy ravaszság már ez! Ezt én is olvastam már valahol. Most gyerekek, gondoljunk bele, hogy mi lenne itt, hogyha ugyanezt férfiak csinálnák, illetve róluk szólna a kérdés. Mert gondolom vannak férfiak is, akik ilyenek. Az ilyen emberek biztosan kapcsolatfüggők.
2019. jún. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%
Most olvasom az egyest, akkor én is osztom ezt a véleményt.
2019. jún. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Elhiszem hogy vannak férfiak is. Bár a körömben inkább nőket láttam ilyennek.


De nem ezt kérdeztem ám.

2019. jún. 4. 08:57
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

A társfüggőség nagy divat.

Én sem értem miből gondolhatja azt bárki, hogy az új mellett majd biztonságban lesz, hiszen nem is ismeri rendesen.

Szerintem sokkal megfontoltabb döntés egyedül megteremteni a biztonságot magunknak és nem másra támaszkodva élni az életünket.

2019. jún. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%

Jó, akkor a kérdésre válaszolva, hogy néhány embernél mit jelent a "biztonság", amihez állandó társ kell:


- egyedül nem tud megélni, nincs hol laknia, nem képes ellátni magát

- lusta magára főzni, mosni, dolgozni járni, a szüleihez derogál visszaköltözni, kényelmesebb, ha egy új pasi/nő körbeugrálja

- képes lenne eltartani magát egyedül, de nem olyan színvonalon, mint amilyet megálmodott

- önértékelési zavara van, ha valaki nem halmozza el bókokkal és dicséri minden mozdulatát napi szinten, akkor egy darab sz#rnak tartja magát

- gyereke van, akinek kell egy pótapa/pótanya, ameddig ő vígan éli az életét

- nem tud meglenni egy hónapig biztos szexforrás nélkül, nincs pénze prostira

2019. jún. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
67%
És az milyen már, hogy a férfiak gyávák a szakításhoz, inkább félrelépnek/passzív-agresszív módon elérik, hogy a nő dobja ki őket?
2019. jún. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
39%
A nők ezt azért csináljak mert nem akarnak dolgozni még nem jön az újabb szamár aki eltartja és ingyen élhet!
2019. jún. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
69%
Undorító akárhogy nézed ez pedig vagy gerinctelenség okkozza.... vagy pedig f@$Z függőség
2019. jún. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
70%
Monkey branching.
2019. jún. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!