Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, nektek mennyire fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek mennyire fontos, hogy egy férfi milyen anyagi háttérrel rendelkezik?

Figyelt kérdés

Régen nem volt fontos, hogy egy férfinak milyen munkája és mennyi pénze van, de most, hogy családra is vágyom, miért szelektálom azokat a férfiakat, akiknek nincs munkája, vagy nagyon rosszul keresnek?


Nem kell, hogy egy férfi milliomos legyen, csak biztonságra vágyom. Mégis rossz a lelkiismeretem emiatt.



2013. aug. 7. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem vagy egyedűl, te is abba a 70%-ba tartozol, mint a legtöbb nő.
2013. aug. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy olyan nőnél aki családot akar ez teljesen elfogadható...
2013. aug. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

Mikor megtudta lány, hogy nincs pénzem, elküldött a náthásba...

...aztán bánatosan kisétáltam az üzletből. Többször nem megyek vásárolni leégve.

2013. aug. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ez az én gondom is. Mindig elítéltem az ilyen embereket, de én is ilyen lettem, és nem tudok ellene mit tenni.


Amikor fiatalabb voltam, sose számított, hogy éppen kinek mennyi pénze van. :S

2013. aug. 7. 20:31
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként azt mondom, valahol érthető, hogy az ember jobbat akar magának, főleg a mai időkben. Egyébként ez valahol talán ösztönös dolog is, mert nyilván stabilitást szeretnél, és ahhoz (tetszik, nem tetszik) a pénz is hozzátartozik. Nyilván nem mindegy, hogy fent tudjátok-e majd tartani a családotokat. A pénz nem minden, de szerintem a legtöbb ember ösztönösen többre tartja azt, akinek több pénze van (sikeresebbnek is tartják, plusz nem megvetendő szempont, hogy család esetén mennyivel tud hozzájárulni a közös kasszához). Amúgy én már találkoztam csóró lánnyal is, egyáltalán nem néztem le azért, mert nem volt pénze. Viszont marha idegesítő volt, hogy fél óráig kellett könyörögnöm neki azért, hogy beüljük valahová, és fizessek neki egy kávét. Bármit ajánlottam fel neki (kaja, süti, kávé), mindenre nemet mondott, mert megalázónak érezte. És szerintem ez a leginkább idegesítő az egészben, így aztán nem könnyű kedvesnek lenni. Megértem az érzéseit, mert a csórók sokszor még kényesebbek a büszkeségükre, de azért túlzás, amikor egy kávéért is ennyit kell könyörögni valakinek.
2013. aug. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem kellett volna feltenni a kèrdèst, mert most kb. hatmilliô cálaszban megfogos kapni, hogy milyen anyagias és számító nö vagy, amièrt nem egy otthonèlö, èletben semmit el nem èrö, munkanèlküli harmincast keresel, ès a családvállaláshoz figyelembe mered venni a pènzt :D
2013. aug. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem számított soha sem, volt szegény barárom anno... de ha szakítanánk a mostani párommal, akkor én is szelektálnék, ugyan is még gyerekem sincs és 27 éves vagyok. Ne legyen ez miatt rossz a lelkiismereted.Ilyenkor már fontos az anyagi biztonság,pláne ha gyereket is szeretnél. Nem azt mondom, hogy legyen milliomos, csak legyen annyi hogy normálisan tudjunk élni, és ne kelljen semmire se nemet mondani.. mondjuk nem a 600.000-es külföldi utazásra értem :)
2013. aug. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy számító vagyok ás anyagias, igen. Szeretnék nem az lenni, de mit tegyek, kialakult bennem sajnos :(.


Amúgy kávés férfi, én sem szívesen fogadom el ha meghívnak valamire, vagy ha igen, mindig kompenzálok. Nem az a lényeg, hogy eltartsanak, mert én is dolgozom, de így is kell a biztonság.

2013. aug. 7. 20:40
 9/10 anonim ***** válasza:

Anno nagyanyáink idején teljesen normális volt, hogy egy férfi akkor gondolhatott komoly kapcsolatra, házasságra, ha volt biztos állása, jövedelme. Nem tartotta azt a nőt senki számító cafkának, aki nem ment hozzá olyanhoz, aki szegény, mint a templom egere.


Ma valamennyit nyilván finomodott a helyzet, hiszen már a nők is dolgoznak. Ettől függetlenül teljesen normális, ha nem szeretné az ember a másikat is eltartani és/vagy nyomorogni.


Egyébként nálam nem is a munka a kérdés, hanem a hozzáállás. A páromnak pl. nem volt munkája, amikor összejöttünk. De láttam, hogy addig is fusizik, meg keres újat, meg eltervezte, h ha lesz, akkor milyen tanfolyamra megy el, hogy piacképesebb legyen a tudása - így tudok bízni benne, mert látom, hogy törekvő. Aki törekvő, annál a munkanélküliség, a pénztelenség csak átmeneti állapot.

De persze ez csak az én véleményem és lehet, hogy tévedek. Remélem, nem :D

2013. aug. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez a másik oldalról is működik.

Komoly kapcsolatra olyan nő kellene, aki elboldogul a háztartással is, jó anya válna belőle és anélkül jó a szexben, hogy tucatnyi pasival kavart.

Ha nem gondoljuk komolyan, akkor nem érdekel tud-e főzni, viszont véletlenül se essen teherbe. Az nem akkora gond, ha a pénzemért van velem, hiszen nem a bankkártyámat szopja, és tisztában vagyunk vele, hogy ez neki is csak egy közbenső állapot.

Mindez csak arról jutott eszembe, hogy volt ma egy cikk, hogy milyen kevés a házasság, és a gyerek.

Talán ezt is fel kellene venniük a kutatóknak az okok közé. Leegyszerűsítve: családalapításra a nők jól szituált pasit keresnek, a férfiak pedig egy rendes lányt.

Sajnos mindkettőből kevés van.

2013. aug. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!