Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy számos nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy számos nő csak akkor mer szakítani a régi barátjával, amikor már összejön az újjal? És ők ezt normálisnak tartják. Mert ahogy fogalmaznak fontos nekik a biztonság.

Figyelt kérdés

2019. jún. 4. 08:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez leginkább a biztonságról és a kényelemről szól, ami jelen esetben csak némi gerinctelenség árán valósítható meg, na de kit érdekel mások lelki világa, neki legyen jó, ő a világ közepe:


- mivel a párja semmit nem sejt abból, hogy épp lelépni készül, ezért ha valamiért mégsem jön össze az új kapcsolat, simán maradhat a régiben (senki nem tud meg semmit)

- még ha le is lép, a párját ez mint derült égből a villámcsapás éri, így ha pár hét/hónap alatt kiderül, hogy az új kapcsolat mégsem akkora főnyeremény (és nincs egy még újabb a láthatáron), akkor viszonylag egyszerűen visszaléphet az előzőbe, mert az előző párja még nem tudta lezárni a kapcsolatukat

- szülőkhöz derogál visszamenni, egyrészt az "ugye én megmondtam..." kezdetű szentbeszédek miatt, másrészt a szabadság után senki nem vágyik vissza a szülői felügyelet alá

- önmagát egyedül képtelen fenntartani a megszokott színvonalon, ezért nem kockáztat

2019. jún. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert jön a szeparációs szorongás, a "jaj, nehogy egyedül maradjak, csak az aggszüzek maradnak egyedül" gondolatok, mert a média, a család, a barátok mind azt vetítik, hogy MINDENKINEK van párkapcsolata, akinek nincs, az gyanús...
2019. jún. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó a nőkre ez nem igaz! Csak ha férfi szingli bizonyos kor felett az a gyanús...😀
2019. jún. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
83%
Mindkét nemben léteznek ezek a gyáva, gyenge, kapcsolatfüggő, liánozó férgek. Személy szerint undorodom a fajtájuktól, haveri szinten sem fér bele ilyen ember az életembe.
2019. jún. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezért szeretem az olyan celebeket és filmhősöket mint pl Mr. Bean
2019. jún. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez a liánozás, nem?
2019. jún. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
71%
Férfiak és nők körében is sok a kapcsolatfüggő, társfüggő. A te köreidben te nők között több ilyet látsz, elfogadom, de hidd el, bőven akad a férfiak között is, nem egy ilyenbe botlottam már bele társkeresőn.
2019. jún. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
32%
Mert a pasik ugye nem csinálják ezt? Dehogynem!
2019. jún. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
69%
A közvetlen környezetemben 2 olyan férfi is volt, aki csak akkor szólt a feleségének, hogy válni akar, mikor az új nő más terhes volt. Az egyiküknél az új nő már 8 hónapos terhes volt, mikor a pasi bejelentette. Az én exemet is az új csaja buktatta le, ő kezdett el irogatni nekem, az exemnek esze ágában sem volt szakítani, 2 nő jobb, mint egy. Tehát mindkét nemnél előfordul.
2019. jún. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
37%
Azért az érzelmek nem múlnak el egyik napról a másikra. Van olyan, hogy az ember már nem szerelmes, de kötődik a másikhoz, fizikailag továbbra is vonzónak tartja, összekötik őket a közösen átélt dolgok. Én mondjuk nem tudnék olyannal összejönni, aki még kapcsolatban van, de attól még nem ítélem el azt, akit csak az új kapcsolat rángat ki ebből az állóvízből (feltéve hogy őszinte a párjával és addig nem jön össze az újjal, amíg nem szakított a régivel).
2019. jún. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!